Publikováno 15. 4. 2019
fotbal tak to byla paráda

Salahův gól z říše snů! Anglie nechápe jeho trefu proti Chelsea

Mohamed Salah

Anglická Premier League nabídla ve 34. kole fanouškům šlágr mezi Liverpoolem a Chelsea. Domácí se nakonec radovali z výhry 2:0, ale celá Anglie neustále řeší gól, o který se postaral Mohamed Salah.

Reds šli do vedení až ve druhém poločase, když se nejprve v 51. minutě prosadil Sadio Mané a o dvě minuty později Salah.

Egyptský špílmachr si vzal míč u postranní lajny, udělal kličku obránci a pak vypálil z hranice vápna tak šikovně, že míč proletěl napříč celým pokutovým územím a brankář Chelsea Kepa Arrizabalaga neměl absolutně šanci.

Salahův parádní gól proti Chelsea VIDEO:

Liverpool si po výhře nad londýnským rivalem upevnil vedení v ligové tabulce, kterou vede o dva body nad Manchesterem City, ale ten má ještě jeden zápas k dobru. Chelsea patří čtvrtá příčka.

• 02:40 04:05

Házená: Füchse Berlín - THW Kiel