Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

sport a vztahy cyklistická telenovela

Krach Saganova manželství: Za vším je prý tato žena, píší Slováci

Peter Sagan
Zdroj: Profimedia

Tour de France je v plném proudu, ale od včerejšího večera nikoho nezajímá, kdo má žlutý dres pro vedoucího závodníka, ale Peter Sagan a jeho šokující status na facebooku. Trojnásobný mistr světa oznámil, že se s manželkou Katkou rozcházejí a na Slovensku už se spekuluje, že krachem Saganova manželství stojí jiná žena!

Takovou zprávu skutečně nikdo nečekal a z několika tisíců komentářů, které se objevily pod Saganovým vyznáním, se neustále řešilo, jestli to celé není dílo hackerů. Ale není. Informace se postupně rozšířila i mezi světová média a celý svět teď řeší, proč nejslavnější cyklista současnosti smutnou novinu oznámil právě teď.
 


 

Na Slovensku, odkud trojnásobný světový šampion pochází, už spekulují o tom, že za krachem Saganova manželství může být jiná žena. Tou má být německá fyzioterapeutka Linda Odehová, se kterou se Sagan potkal už během působení v předchozím týmu Tinkoff-Saxo.

 

Pohledná Linda se totiž po Peterově boku objevovala na letošní Tour de France poměrně často a fotografové je spolu několikrát vyfotili. Redaktoři ze slovenského webu Pluska.sk dokonce Němku kontaktovali a zeptali se jí, jak dobře se s Peterem zná a co říká na jeho včerejší překvapivou zprávu, kterou zaskočil všechny fanoušky.

Linda Odehová
Zdroj: Instagram

"S Peterem se známe ještě když jsme spolupracovali v Tinkoffu. Na Tour de France se s ním vždy ráda potkám. Teď už jsem doma v Německu. Celý Peterův vztah s manželkou je smutný," okomentovala Saganův status o rozpadu manželství.

 
Jak to ve skutečnosti je však ví jen u Saganů doma, ale faktem je, že načasování takové informace je v době konání nejslavnějšího cyklistického závodu na světě poněkud zvláštní.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program