sport a vztahy cyklistická telenovela

Krach Saganova manželství: Za vším je prý tato žena, píší Slováci

Peter Sagan
Zdroj: Profimedia
Téma:

Tour de France je v plném proudu, ale od včerejšího večera nikoho nezajímá, kdo má žlutý dres pro vedoucího závodníka, ale Peter Sagan a jeho šokující status na facebooku. Trojnásobný mistr světa oznámil, že se s manželkou Katkou rozcházejí a na Slovensku už se spekuluje, že krachem Saganova manželství stojí jiná žena!

Takovou zprávu skutečně nikdo nečekal a z několika tisíců komentářů, které se objevily pod Saganovým vyznáním, se neustále řešilo, jestli to celé není dílo hackerů. Ale není. Informace se postupně rozšířila i mezi světová média a celý svět teď řeší, proč nejslavnější cyklista současnosti smutnou novinu oznámil právě teď.
 


 

Na Slovensku, odkud trojnásobný světový šampion pochází, už spekulují o tom, že za krachem Saganova manželství může být jiná žena. Tou má být německá fyzioterapeutka Linda Odehová, se kterou se Sagan potkal už během působení v předchozím týmu Tinkoff-Saxo.

 

Pohledná Linda se totiž po Peterově boku objevovala na letošní Tour de France poměrně často a fotografové je spolu několikrát vyfotili. Redaktoři ze slovenského webu Pluska.sk dokonce Němku kontaktovali a zeptali se jí, jak dobře se s Peterem zná a co říká na jeho včerejší překvapivou zprávu, kterou zaskočil všechny fanoušky.

"S Peterem se známe ještě když jsme spolupracovali v Tinkoffu. Na Tour de France se s ním vždy ráda potkám. Teď už jsem doma v Německu. Celý Peterův vztah s manželkou je smutný," okomentovala Saganův status o rozpadu manželství.

 
Jak to ve skutečnosti je však ví jen u Saganů doma, ale faktem je, že načasování takové informace je v době konání nejslavnějšího cyklistického závodu na světě poněkud zvláštní.

mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Jorge Lorenzo - Válečník

   01:05 02:30
   02:30

   Michelin Virtual British Grand Prix

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:30 01:40
   01:40

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

Celý program