Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.7. 2018 09:27
sport a vztahy cyklistická telenovela

Krach Saganova manželství: Za vším je prý tato žena, píší Slováci

Peter Sagan
Zdroj: Profimedia

Tour de France je v plném proudu, ale od včerejšího večera nikoho nezajímá, kdo má žlutý dres pro vedoucího závodníka, ale Peter Sagan a jeho šokující status na facebooku. Trojnásobný mistr světa oznámil, že se s manželkou Katkou rozcházejí a na Slovensku už se spekuluje, že krachem Saganova manželství stojí jiná žena!

Takovou zprávu skutečně nikdo nečekal a z několika tisíců komentářů, které se objevily pod Saganovým vyznáním, se neustále řešilo, jestli to celé není dílo hackerů. Ale není. Informace se postupně rozšířila i mezi světová média a celý svět teď řeší, proč nejslavnější cyklista současnosti smutnou novinu oznámil právě teď.
 


 

Na Slovensku, odkud trojnásobný světový šampion pochází, už spekulují o tom, že za krachem Saganova manželství může být jiná žena. Tou má být německá fyzioterapeutka Linda Odehová, se kterou se Sagan potkal už během působení v předchozím týmu Tinkoff-Saxo.

 

Pohledná Linda se totiž po Peterově boku objevovala na letošní Tour de France poměrně často a fotografové je spolu několikrát vyfotili. Redaktoři ze slovenského webu Pluska.sk dokonce Němku kontaktovali a zeptali se jí, jak dobře se s Peterem zná a co říká na jeho včerejší překvapivou zprávu, kterou zaskočil všechny fanoušky.

Linda Odehová
Zdroj: Instagram

"S Peterem se známe ještě když jsme spolupracovali v Tinkoffu. Na Tour de France se s ním vždy ráda potkám. Teď už jsem doma v Německu. Celý Peterův vztah s manželkou je smutný," okomentovala Saganův status o rozpadu manželství.

 
Jak to ve skutečnosti je však ví jen u Saganů doma, ale faktem je, že načasování takové informace je v době konání nejslavnějšího cyklistického závodu na světě poněkud zvláštní.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   10:40

   Czech rally 2019 (1)

   11:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   11:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

Celý Program