Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ohlasy Valí se slova chvály

Sagan je národním hrdinou. Kvůli prohibici však slavit nemůže!

Cyklista Peter Sagan se stal podruhé v řadě mistrem světa. V Kataru však kvůli místní prohibici titul oslavovat nemůže. Za to slaví všichni okolo slovenského hrdiny. Svou radostí zaplavují sociální sítě nejen fanoušci, ale i ostatní sportovci. Nejlepší cyklista na světě, hrdina, borec, frajer. Slova chvály se jen hrnou!

Sen, ze kterého se nechcete probudit. Takový pocit teď jistě prožívá hrdina Peter Sagan. Lidé mu na sociálních sítích vyjadřují obdiv, radost i dojetí. "Je to král, všechny ostatní nechal bez nervů za sebou. Je to borec! Jsi skvělý Péťo," shodují se v diskuzích fanoušci.


Saganova úspěchu se veřejnost zkrátka nemůže nabažit. "Pouštím si konec závodu snad podvacáté, hrozně si to užívám," objevilo se v jednom z komentářů.

 


Uznání však vyjadřují také ostatní sportovci. "Péťo klobouk dolů před tvým fantastickým výkonem. Jsi velký šampión. Velká gratulace k dalšímu zlatu," píše na svém webu fotbalista Marek Hamšík.


Blahopřál také český reprezentant Zdeněk Štybar, který v katarském závodě skončil na 45. místě: "Gratuluji Peteru Saganovi, je to legenda,".

 

Sagan se stal jednoznačně slovenským hrdinou. "Dosáhl úspěchu, který je pro něj skvělou vizitkou a zároveň reklamou pro celý slovenský sport," řekl trenér slovenské fotbalové reprezentace Ján Kozák.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:15 03:15

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cliff Diving World Series - Portugalsko

 • Nova Sport 2

  • 01:15 03:00

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   09:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   10:00

   Element (390)

   10:15

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   10:45

   Main Event (4)

   11:35

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

Celý Program