Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2016 10:52
Ohlasy Valí se slova chvály

Sagan je národním hrdinou. Kvůli prohibici však slavit nemůže!

Cyklista Peter Sagan se stal podruhé v řadě mistrem světa. V Kataru však kvůli místní prohibici titul oslavovat nemůže. Za to slaví všichni okolo slovenského hrdiny. Svou radostí zaplavují sociální sítě nejen fanoušci, ale i ostatní sportovci. Nejlepší cyklista na světě, hrdina, borec, frajer. Slova chvály se jen hrnou!

Sen, ze kterého se nechcete probudit. Takový pocit teď jistě prožívá hrdina Peter Sagan. Lidé mu na sociálních sítích vyjadřují obdiv, radost i dojetí. "Je to král, všechny ostatní nechal bez nervů za sebou. Je to borec! Jsi skvělý Péťo," shodují se v diskuzích fanoušci.


Saganova úspěchu se veřejnost zkrátka nemůže nabažit. "Pouštím si konec závodu snad podvacáté, hrozně si to užívám," objevilo se v jednom z komentářů.

 


Uznání však vyjadřují také ostatní sportovci. "Péťo klobouk dolů před tvým fantastickým výkonem. Jsi velký šampión. Velká gratulace k dalšímu zlatu," píše na svém webu fotbalista Marek Hamšík.


Blahopřál také český reprezentant Zdeněk Štybar, který v katarském závodě skončil na 45. místě: "Gratuluji Peteru Saganovi, je to legenda,".

 

Sagan se stal jednoznačně slovenským hrdinou. "Dosáhl úspěchu, který je pro něj skvělou vizitkou a zároveň reklamou pro celý slovenský sport," řekl trenér slovenské fotbalové reprezentace Ján Kozák.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:10 12:35

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   15:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

 • Nova Sport 2

  • 11:05 11:15

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   11:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program