Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tenistka Nejde to

Šafářová ukončila sezonu: Kvůli Plekancovi? Ne, tohle je důvod!

Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová ukončila letošní sezonu. Znamená to i konec kariéry, o kterém se už dříve mluvilo? Těžko říct. Důvodem však není Tomáš Plekanec, jakožto tenistčin čerstvý partner, jak si možná mnozí mysleli, ale zdraví, které Šafářovou během sezony trápilo.

V poslední době se o Lucii Šafářové mluvilo zejména ve spojitosti s hokejistou Tomášem Plekancem. Ten poté, co oznámil rozpad manželství se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou, přiznal, že žije právě s českou tenistkou. Ta však za rozpadem dlouholetého vztahu nestála.

 

 

Šafářová kvůli tomu nezažívala příjemné období. Mnozí ji totiž i tak vinili z toho, že za konec vztahu Plekancových může. Možná i částečně proto se rozhodla, že se na chvíli stáhne do ústraní a po náročných týdnech a měsících bude odpočívat. "Rozhodla jsem se letošní sezonu ukončit o trochu dříve. Nebyl to lehký rok kvůli zdravotním komplikacím, ale i tak jsem si sezonu užila," vzkázala svým fanouškům přes sociální sítě.

 

 

O konci kariéry Šafářová nemluvila, ale kdo ví, jak to bude. "Děkuji všem za podporu, kterou jste mi dali a dáváte. Přejí vám krásný zbytek víkendu," zakončila Šafářová svůj vzkaz. Jednatřicetiletá tenistka letos musela léčit virózu a bakteriální infekci. Vloni Lucii zužoval zánět šlachy v zápěstí.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   15:05

   Slovak Championship Open

   16:10

   Tour de Mont Blanc

   16:40

   Evropská liga 2019

   17:40

   Magazín Evropské ligy (1)

   18:30

   Studio Evropské ligy

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:40

   Fotbal: Chicago Fire - FC Dallas

   14:40

   Major League Soccer Highlights (28)

   15:05

   Evropská liga 2019

   16:05

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

   16:35

   UFC Unleashed (6)

   17:25

   UFC Unleashed (7)

Celý Program