Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.8. 2017 20:55
galerie a hned trénovat

Sáblíková šla z oválu před oltář! Trenér Petr Novák se ženil

Martina Sáblíková
Zdroj: facebook.com

K velké události došlo v týmu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Závodnice totiž vyměnila závodní kombinézu za společenský outfit a doprovodila svého kouče k oltáři. Petr Novák si totiž vzal svou dlouholetou přítelkyni.

S Jitkou jsou několik let, nyní svůj vztah ale stvrdili svatbou. U velké slávy samozřejmě nemohla chybět ani několikanásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková. Petru Novákovi byla dokonce svědkyní.
 

13

GALERIE: Na svatbě kouče Nováka nechyběla Martina Sáblíková

Zdroj: NowiS Team

Svatba trenéra Petra Nováka - 2

Hodnocení:

„Ano je to pravda, Martina mi svědčila, ale nechtěl jsem, aby se o mojí svatbě někdo dozvěděl. V mém věku už se nesluší o tom bavit,“ vzkázal trenér ke svatbě z přípravy Martiny Sáblíkové v Itálii.
 

Dokonce ani svatebení cesta se kvůli přípravě na olympiádu nekoná. "Dostali jsme sedm poukazů na pobyty v lázních, v Karlových Varech nebo v Rakousku, a vynahradíme si to po olympiádě. Snad se nám povede urvat aspoň jednu medaili," věří Novák.
 

Je jasné, že ze svého pracovního zápřahu totiž nehodlá slevit ani coby novopečený manžel. Kouč bude připravovat Martinu Sáblíkovou i nadále. Už za pár měsíců je čeká další vrchol, zmíněné olympijské hry v korejském Pchjongčchangu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sáblíková má nový účes a sluší jí to! Jak se změnila? FOTKY
 

msl TN.cz