UK Open

S kterou hvězdou trénuje Sedláček? Na UK Open bude hrát s Gawlasem!

Richard Wagner
Richard Wagner
4.3. 2021 22:04
Téma:

Dvojici českých profíků na okruhu PDC čeká další výzva. Po necelém týdnu odpočinku si zahrají na UK Open. Los určil oběma dokonce stejné stage pro úvodní dvě vystoupení.

Nováček na profesionálním okruhu Adam Gawlas do turnaje v Milton Keynes vstoupí v prvním kole, v němž bude čelit na terči číslo sedm Ginu Vosovi.

 

Stejnou stage pro úvodní klání určil los i Karlu Sedláčkovi, jenž "na sedmičce” vyzve ob Gawlasův debut Haralda Leitingera. V případě úspěchu se oba čeští borci přesunou na terč s číslem pět.

 

Gawlas by v případě postupu narazil ve třetím kole na Alana Taberna a zdolal-li by i jeho, čekal by jej někdo z tria Hudson/De Vreede/Noguera. Sedláček by ve třetí rundě čelil někomu z trojice De Decker/Griffin/Fisher.

 

 

Zlej Kája také sdílel fotku z tréninku a jako vždy na ní zářil optimismem. To je jedna z největších deviz české jedničky – věří si za jakýchkoliv okolností a vše bere s úsměvem.

 

"Troška tréninku s parťákem. Příprava na UK Open,” napsal na svůj instagramový účet s fotkou, na které je se světovou jedenáctkou Darylem Gurneym.

 

 

Turnaj bude mít řadu favoritů. Jedním z nich bude také překvapení letošního úvodu sezóny Jonny Clayton, který si po triumfu na Masters připsal vítězství i na jednom z prvních podniků Players Championship.

 

Připomeňte si parádní triumf Claytona, který ve finále porazil Merwyna Kinga:

 

Zároveň je to první velký turnaj pro Raymonda van Barnevelda po jeho comebacku. Jak se mu povede? To uvidíte živě na Nova Sport 2 a Voyo. Startujeme již v pátek ve 13.05!

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Házená: SG Flensburg - Handewitt - SC DHfK Leipzig

   11:05 12:30
   12:30

   Magazín evropské ligy (13)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Ragby: Itálie - Anglie

   14:45

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   19:15

   Element (437)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Clippers

   11:30 13:30
   13:30

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - HSG Nordhorn - Lingen

   15:00

   NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

   16:45

   Racing magazine (1)

   17:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   17:15

   Element (437)

Celý program