začínáme tři přímé přenosy

NOVA Sport 2 startuje! Uvidíte ragby i Brazílii s Neymarem

Neymar
Neymar

A je to tady! Skupina Nova právě spouští novou sportovní stanici NOVA Sport 2, která během svého prvního vysílacího dne v sobotu 5. září nabídne hned tři přímé přenosy ze zajímavých utkání.

NOVA Sport 2 začne vysílat v 15 hodin, už o 25 minut později přijde na řadu vůbec první živý přenos nové stanice. Sportovní fanoušci se mohou těšit na rugbyovou lahůdku - souboj tradičních rivalů Anglie a Irska. V 17:55 pak začne další atraktivní bitva v rámci turnaje Autumn Internationals 2015 Wales - Itálie.

Anglie - Irsko, to je souboj dvou rivalů, kteří ve světě ragby patří mezi opravdové pojmy. Obě dvě reprezentace okupují nejvyšší příčky světového ragbyového žebříčku a jejich vzájemný zápas tak slibuje skutečnou kvalitu.

Kompletní program i na následující dny najdete ZDE!

Přestože Irové jsou ve světovém pořadí výše, favoritem v utkání budou Angličané. Ti z posledních pěti střetnutí s irskou reprezentací vyhráli hned čtyři, dvakrát z toho dokonce na irské půdě v Dublinu, kde se hrál letos v březnu i zatím poslední duel těchto soupeř s remízovým výsledkem 9:9.

Opora anglické reprezentace Geoff Parling (v bílém dresu s čelenkou)
Zdroj: Profimedia, JMP/REX Shutterstock Opora anglické reprezentace Geoff Parling (v bílém dresu a s čelenkou)

Velšané budou chtít v utkání proti Italům navázat na úspěch z konce srpna, kdy se jim podařilo zvítězit nad ragbisty Irska na jejich dublinském hřišti 16:10. Italové ale mají o motivaci postaráno. Na Millenium Stadium v Cardiffu se pokusí Walesu oplatit půl roku starou domácí porážku.

To ale pořád zdaleka není z prvního vysílacího dne vše! Pět minut před 22. hodinou můžete na vlastní oči vidět brazilské fotbalové hvězdy v čele s Neymarem. V přátelském utkání změří síly s Kostarikou.

Bude to boj dvou týmů, které v posledních měsících těžko nacházejí přemožitele. Brazilci z posledních šesti utkání hned čtyřikrát vyhráli, ani Kostarika není lehce k poražení. Od loňského října na tamní reprezentaci našli v základní hrací době recept jen Španělé a Kolumbijci.

• 15:20 16:55

Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen