Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2015 09:35
začínáme tři přímé přenosy

NOVA Sport 2 startuje! Uvidíte ragby i Brazílii s Neymarem

Neymar
Zdroj: profimedia.cz
Neymar

A je to tady! Skupina Nova právě spouští novou sportovní stanici NOVA Sport 2, která během svého prvního vysílacího dne v sobotu 5. září nabídne hned tři přímé přenosy ze zajímavých utkání.

 NOVA Sport 2 začne vysílat v 15 hodin, už o 25 minut později přijde na řadu vůbec první živý přenos nové stanice. Sportovní fanoušci se mohou těšit na rugbyovou lahůdku - souboj tradičních rivalů Anglie a Irska. V 17:55 pak začne další atraktivní bitva v rámci turnaje Autumn Internationals 2015 Wales - Itálie.

 

Anglie - Irsko, to je souboj dvou rivalů, kteří ve světě ragby patří mezi opravdové pojmy. Obě dvě reprezentace okupují nejvyšší příčky světového ragbyového žebříčku a jejich vzájemný zápas tak slibuje skutečnou kvalitu.

 

Kompletní program i na následující dny najdete ZDE!

 

Přestože Irové jsou ve světovém pořadí výše, favoritem v utkání budou Angličané. Ti z posledních pěti střetnutí s irskou reprezentací vyhráli hned čtyři, dvakrát z toho dokonce na irské půdě v Dublinu, kde se hrál letos v březnu i zatím poslední duel těchto soupeř s remízovým výsledkem 9:9.

 

Opora anglické reprezentace Geoff Parling (v bílém dresu s čelenkou)
Zdroj: Profimedia, JMP/REX Shutterstock Opora anglické reprezentace Geoff Parling (v bílém dresu a s čelenkou)

 

Velšané budou chtít v utkání proti Italům navázat na úspěch z konce srpna, kdy se jim podařilo zvítězit nad ragbisty Irska na jejich dublinském hřišti 16:10. Italové ale mají o motivaci postaráno. Na Millenium Stadium v Cardiffu se pokusí Walesu oplatit půl roku starou domácí porážku.To ale pořád zdaleka není z prvního vysílacího dne vše! Pět minut před 22. hodinou můžete na vlastní oči vidět brazilské fotbalové hvězdy v čele s Neymarem. V přátelském utkání změří síly s Kostarikou.

 

 

Bude to boj dvou týmů, které v posledních měsících těžko nacházejí přemožitele. Brazilci z posledních šesti utkání hned čtyřikrát vyhráli, ani Kostarika není lehce k poražení. Od loňského října na tamní reprezentaci našli v základní hrací době recept jen Španělé a Kolumbijci.

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program