Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.8. 2017 11:52
jasné počty evropská liga

Drsné počty pro Plzeň: Rudý Krmenčík i další dva vykartovaní!

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia
Michael Krmenčík

Umí dát gól ze všeho a možná i vším. Pro fotbalovou Plzeň se stal Michael Krmenčík nepostradatelným, útočníkem číslo 1. Jenže totální zkrat - loket do obličeje a červená - v už rozhodnutém utkání se Steauou bude stát Viktorii ještě pořádné nervy.

Copak o to, Viktoria dřela, bojovala. Do 70. minuty to vypadalo nadějně, ač byl soupeř opravdu lepší. Michael Krmenčík dal gól a pak ho drsně sundal k zemi Mihai Balasa.

Možná by se nikdo nedivil, kdyby španělský sudí Hernandez tasil červenou kartu. Krmenčík byl rád, že měl po kose kotníky celé a středopolař Steauy rozhodčímu podal ruku s díky, že nemusel ven.


Jenže pak přišly minuty, které s Plzní hodně zamávaly. Tři góly v krátkém časovém sledu a navrch totální úlet. Michael Krmenčík trefil loktem do obličeje rumunského beka a ani nečekal na verdikt. věděl, že už to má spočítané.


Koneckonců, nebyl jediným, kdo fasoval karty za frustraci a nesportovní chování. Už před ním si vykoledovali karty Hrošovský, Bolek i Bakoš. Celkem nasbírala Viktoria OSM žlutých a jednu červenou. Trochu dost na to, že za pár dnů čeká další boj o Evropu, aspoň o soutěž útěchy - Evropskou ligu.


Krmenčík zcela jistě vyfasuje trest od UEFA a za prohřešek může chybět i tři zápasy. Soupeř přitom vůbec nemusí být jednoduchý. Viktoria sice bude pro los nasazená, ale vyfasovat může třeba i Partizan Bělehrad, Austrii Vídeň nebo Rosenborg Trondheim. A góly Michaela Krmenčíka rozhodně můžou chybět...


Připočteme-li k tomu zraněné opory Limberského, Pilaře nebo Hubníka a to, že se ve dvojutkání se Steauou stihli vykartovat i Milan Petržela a Milan Havel, kdoví, jak Pavel Vrba vůbec dá dohromady 11 hráčů...

ram TN.cz