nedude to jednoduché

Doufám, píše Gábina. Zůstanou jí miliony, které přinesla do manželství?

Petr a Gabriela Koukalovi
Zdroj: Profimedia
Petr a Gabriela Koukalovi
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
11.9. 2020 8:40

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová ve středu večer oznámila rozchod se svým manželem Petrem Koukalem. Rozvod prý bude jen formalita. Jenže nemusí být, a i slova oblíbené české sportovní ikony naznačují, že nic není vyřešené. Přijde o Gabča o miliony, které do vztahu přinesla?...

Ta věta zní moc hezky, ale je v ní velké ale. Nebo spíš slovíčko, které naznačuje víru v to, že to snad dobře dopadne.

 


„Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu,“ píše Gabriela ve své zpovědi, kterou vydala pro své fanoušky na instagramu.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Mil ptel, rda bych Vm nco sdlila. Obas se stane, e se spolen cesta dvou lid rozdl, a pak je naase pokraovat cestou jinou, vlastn. To je nyn i n ppad, mj a Petrv. Jako partnei jsme se rozeli ji ped nkolika msci a dost o rozvod je tak pouze formlnm krokem. Ukzalo se, e nae pedstavy o partnerskm ivot jsou odlin. Mon jsme to pochopili a pozd prv proto, e jsme na zatku naeho vztahu kvli nronmu sportovnmu programu nesdleli stejnou domcnost a netrvili spolu tolik asu. Vm, e si ze spolenho asu, peci jenom est let nen krtk doba, neseme nejen dleitou ivotn zkuenost, ale pedevm mnoho pozitivnch zitk a pknch chvil. Vzhledem k tomu, e jsme dva rozumn lid a mluvme spolu, doufm, e se i po oficilnm rozhodnut odejt z manelstv, dokeme domluvit a pokraovat v ptelskm duchu. Nyn bych se rda soustedila pedevm na svou rodinu a prci, kter m ek. Vm, e to pochopte a budete nm obma dret palce. Krsn veer Vm vem

Pspvek sdlen Gabriela Koukalova (@gabrielakoukalova),

„Doufám, že se dokážeme domluvit…“ je ta věta, která naznačuje, že domluvené ještě není nic. Přitom při rozchodu půjde o pěkné jmění.

Je zřejmé, že Gabriela vstupovala do manželství s Petrem Koukalem jako velmi bohatá žena. Coby úspěšná biatlonistka vydělala na prize money více než 20 milionů korun. Dalších pár milionů jí vynesly i sponzorské peníze, její věčně usměvavá tvář byla v dobách největší slávy velkým tahákem pro sponzory a reklamu.

GALERIE: Gabriela Koukalová se pochlubila sexy fotkami z dovolené

1
/
4
Zdroj: Instagram @gabrielakoukalova
Gabriela Koukalová na dovolené v plavkách


To Petr Koukal toho oproti Gábině moc v nepříliš viditelném badmintonu nevydělal. Do absolutní světové špičky nepatřil, a i když byl jedničkou v českém prostředí, peníze musel generovat jinak. Sportovní umění mu nevyneslo ani půl milionu.

Každopádně Petr Koukal je velmi šikovný podnikatel. Kromě toho, že se zviditelnil díky svému Nadačnímu fond, který založil poté, co vyléčil rakovinu varlat, uměl čerpat finance i z Evropské unie a státního rozpočtu. Na projekty soukromých mateřinek Elánek získal téměř osm milionů korun, školky dnes fungují právě v Hořovicích, kde bydlí a také v Jablonci nad Nisou, v bývalém domě rodičů Gabriely.Ale při rozvodu půjde hlavně o dělení majetku - vilu v Hořovicích, kterou manželé vybudovali společně, a která má podle odhadů cenu až 25 milionů korun.

A také o chalupu v Bedřichově, kterou manželský pár pořídil v roce 2018 a která má hodnotu přes 10 milionů korun.

A protože podle informací Blesku nepodepsali Gabriela s Petrem manželskou smlouvu, která by jasně definovala, co komu při případném rozchodu připadne, může být u soudu ještě hodně horko. Gabriela píše, že doufá v dohodu. Co má však v plánu Petr, nikdo netuší…

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • Manchester United - Granada CF

   09:00 10:45
   10:45

   NBA Triple (4)

   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

Celý program