Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 1. 2018
Tenistky Napjatý vztah

Válka Strýcové a Plíškové: Řekly si vše do očí a takhle to teď mají!

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia
Karolína Plíšková a Barbora Strýcová

Australian Open nabídne už zítra osmifinálový souboj, ve kterém se potkají dvě Češky. Barbora Strýcová se postaví Karolíně Plíškové. Bude to pořádná bitva a to i proto, že měly tyto dvě hráčky mezi sebou poměrně nedávno rozpor. Ten vznikl kvůli tomu, že si k sobě Plíšková přetáhla trenéra Tomáše Krupu, který vedl právě Strýcovou a ta to brala jako podraz. Jak to mají české rivalky před vzájemným soubojem?

Barbora Strýcová si často nejde na kurtu pro ostré slovo daleko. I v životě říká spoustu věcí na rovinu. „Vím, že je to se mnou hrozně těžké, že jsem hysterka, že jsem emotivní. Ale ukončení spolupráce (s trenérem Krupou) jsem si zasloužila lepší,“ říkala v polovině října Strýcová na tiskové konferenci. Rozčílilo ji, že Plíšková, respektive její tým, přetáhl k sobě trenéra Krupu. Ten to Strýcové oznámil pouze textovou zprávou a po telefonu.

 

 

A pak už to mezi Plíškovou a Strýcovou vřelo. Byť před tím měly dobrý vztah, pak se vše pokazilo. „Slovo kamarádka bych už ve vztahu ke Karolíně nepoužívala,“ pokračovala na tiskovce před třemi měsíci Strýcová. Teď je musel usmiřovat fedcupový kapitán Petr Pála.

 

Strýcová se s Plíškovou sešla a všechno si vyříkaly do očí. „Kapitán se nás před Fed Cupem snažil dát dohromady. Sedli jsme si ve třech a vyříkali jsme si z očí do očí, co komu vadí,“ řekla Plíšková pro Tenisový svět v Melbourne.

 

 

Barboru Strýcovou aktuálně trénuje David Kotyza. Válka pominula a začíná se od nové startovní čáry. „Už je to za námi. Ona má Tomáše, já mám Davida, tak to je a jedeme si každá to své,“ dodala Strýcová.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program