Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbalista Dobrá nálada

Rozjetý Limba: V kuchyni porazil porotce MasterChefa a pak ho líbal

Fotbalista Plzně David Limberský měl v sobotu nabitý program. Nejprve odehrál za Viktorii přátelák proti Sokolovu, ve kterém plzeňský celek vyhrál vysoko 7:2, a pak se šel bavit. Výhru oslavil na večírku, kde nechyběl ani jeden ze tří porotců oblíbené soutěže MasterChef Jan Punčochář. Níže se dozvíte, proč měl Limberský tak dobrou náladu, že Punčochářovi vlepil pusu na tvář.

Punčocha versus Limba, takhle nazval souboj v krájení cibule David Limberský. Tato soutěž byla součástí večírku, který se konal ve vinotéce, kde se fotbalista Viktorie a jeden z porotců MasterChefa Jan Punčochář potkali.

 

Limberský sice neoplývá kuchařskými zkušenostmi, které byly v tomto souboji velmi důležité, ale měl na rozdíl od Punčocháře ostrý nůž. "To je hrozně tupý," stěžoval si v jednom z videí, které Limberský zveřejnil na svém instagramovém účtu, na svůj kuchyňský nástroj.

 

GALERIE: David Limberský s Janem Punčochářem

1
/
5
Zdroj: Instagram
David Limberský

 

David Limberský, alespoň podle sebe, nad Punčochářem vyhrál. "Jóó, jsem vítěz, vyhrál jsem," jásal Limberský. "Co je ale hezčí? Jak jsem to správně nakrájel já? Nebo jak to nakrájel Limba?" ptal se lidí okolo Jan Punčochář.

 

 

Oba to ale vzali s humorem a bavili se. Limberský ve velkém nadšení vlepil Punčochářovi hudlana na tvář a fotku pak sdílel na své sociální síti. "Zdá se mi, že se mu něco nelíbí," komentoval Limberský fotku, na které Punčochář asi nemá z pusy od známého fotbalisty podle výrazu velkou radost.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 08:00 13:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Fotbal: AJ Auxerre - EA Guingamp

   14:45

   Czech Open 2019

   15:00

   Cyklomagazín (3)

   15:15

   Fotbal: Stade Rennes - Paris Saint - Germain

   17:00

   MAXI TIP Poker Tour (13)

Celý Program