Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej Klubová chemie

Rozjeté Kladno je v baráži. Jágr hrát může, není to však nevýhoda?

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr

Hokejové Kladno zažívá euforii. Po čtyřech letech od sestupu z extraligy, budou hrát Rytíři poprvé baráž, ve které se mohou pokusit o návrat mezi českou elitu. V semifinále vyřadili svěřenci Miloslava Hořavy staršího favorizované České Budějovice a na rozjeté vlně chtějí i nadále pokračovat. Jaromír Jágr splnil podmínku patnácti startů za Kladno a může tak v baráži nastoupit. Je to ale pro Rytíře výhoda?

Týmová chemie, to není sportovní klišé, ale fakt. Jak to týmu jde na ledě, jde to i v kabině a to je pro úspěch velmi důležité. Shodují se na tom sportovní psychologové po celém světě. A asi nikdo nechce měnit vítěznou sestavu. Jenže je tady hvězdný Jaromír Jágr, pro kterého není v kádru Rytířů stálé místo.

 

 

Jágr splnil podmínku patnácti startů za Kladno, díky čemuž může nastoupit v baráži. "Vůbec nevím, jak to se mnou dopadne, jestli budu schopný hrát. Ale aspoň mám takovou extra motivaci neukončit tu sezonu a dál trénovat. Bolest mi neumožňovala trénovat. Moje nohy jsou slabý na to, abych mohl jít do nějakého bruslení a fyzických kontaktů. To bych nezvládl a šance, že bych se znovu zranil, je obrovská," řekl Jágr novinářům po včerejším zápase v Českých Budějovicích.

 

 

A tak to vypadá, že se slavná osmašedesátka už v dresu kladenského týmu letos zřejmě neobjeví. Ale v případě Jágra nikdy nevíte. A co kdyby náhodou. Kdyby se Jágr uzdravil a do baráže zasáhl. Kladno je rozjeté, týmová chemie funguje. Právě comeback Jaromíra Jágra by ji mohl výrazně narušit. Otázka zní jasně. Bude Jágr případně pro Kladno posilou? Nebo spíš nevýhodou, která může mít špatný dopad na výsledek v baráži? 

 

Anketa

Je pro Kladno výhoda, že by Jaromír Jágr hrál v baráži?

Hlasovalo 171 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 02:05 04:00

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program