Aktualizováno 22.3. 2016 08:00
video už jde do tuhého

Nádhera od Voráčka! Rozjetí Flyers i díky němu sahají po play off

Jakub Voráček a Claude Giroux
Zdroj: NHL media
Jakub Voráček a Claude Giroux

Zavezl puk do útočného pásma, vystřelil, dojel odražený puk a naservíroval gól jak na podnose pro Nicka Cousinse. Jakub Voráček je zpátky a téměř po měsíční pauze zase bodoval. Flyers i díky němu získali dva důležité body v boji o play off.

Philadelphia na ledě New Yorku Islanders dokázala vyhrát 4:1 a to navzdory tomu, že se až do konce základní části musí obejít bez zraněného gólmana Michala Neuvirtha. Zato už je k dispozici Jakub Voráček, který se ve svém druhém utkání po dlouhé pauze zase předvedl v tom nejlepším světle.

Právě Voráčkova akce na začátku druhé třetiny nastartovala Flyers k vítěznému závěru. Český hokejista si připsal už 39 nahrávku v sezoně. Flyers ztrácí na play off jediný bod a mají odehráno o zápas méně než Detroit, který drží poslední postupovou pozici.


Stále se nedaří Floridě, která prohrála na ledě New Yorku Rangers 2:4, i když za Pantehrs skóroval Jiří Hudler. Tým Jaromíra Jágra se ale stále musí strachovat o play off, devět kol před koncem má náskok jen sedm bodů a má odehráno o dva zápasy více, než konkurence.

ram TN.cz