Rozhovor

Půjde Procházka do UFC? Český fighter naznačil možnou cestu

Téma:
MMA

Nejlepší český MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka po obhajobě titulu šampiona přijal pozvání redakce Nova Sport. V rozhovoru promluvil o svém působení v RIZINU, o budoucnosti v UFC i o svém kodexu samuraje.

Procházka (26-3-0) 31. prosince 2019 obhájil titul v RIZINU v polotěžké váze (93 kg). Tím se s japonskou organizací rozloučil a svět MMA čeká, kam jeho cesta bude pokračovat. Na stole má nabídky z BELLATORU, ONE FC i z legendárního UFC.

 

„Informace, které vím, zatím nemůžu pouštět ven, ale z (UFC) znějí dobré věci. Ale nic nechci říkat dopředu. Člověk nikdy neví,“ prozradil šampion o současném jednání.

Během pár měsíců se tak Česká republika může dočkat dalšího reprezentanta v nejprestižnější MMA organizaci. Zatím v UFC nastoupili Karlos Vémola, Viktor Pešta, Lucie Pudilová a Uzbek s českým srdcem Machmud Muradov.

 

Procházka má za sebou 10 výher v řadě a v současnosti je ve své kategorii 13. zápasník světa. Za jeho úspěchem, stojí tvrdá práce a disciplína. „Obětuji tomu to, co je třeba, ať už se bavíme o čemkoliv. O čase, penězích, vztazích, nebo energii. Když už je to otázka života, tak i ten,“ řekl Procházka v živém rozhovoru s televizí NOVA.

A co Jiří říká na blížící se UFC 246, kde se do klece vrátí Conor McGregor a utká se s veteránem Donaldem Cerrone? „Je to souboj dvou zajímavých stylů. Kovboj musí přidat na tvrdosti, aby Conora vypnul. Naopak Conor musí dodržet to, co dělal dřív. Být pravým McGregorem, který světu ukázal kouzla,“ zhodnotil nadcházející duel Procházka.

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
David Chmátal TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Orlando City SC - Philadelphia Union

   16:00 17:45
   17:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

   20:00

   Hokej: Connor McDavid - Fenomén

   20:15

   Hokej: Sportovní originály - Tomáš Plekanec

   20:35

   NHL - akce měsíce

   20:45

   Behaj lesmi - Veľká Fatra

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Trenčín - Zlaté Moravce

   15:00 16:45
   16:45

   Behaj lesmi - Děvín

   17:00

   Paddleboards - History, Legacy and Best Moments

   17:30

   Line & Air - with Geraldine Fasnacht

   18:00

   Fotbal: FC Dallas - Los Angeles Galaxy

   19:45

   Kolo pro život - Dobříš

Celý program