Aktualizováno 11.3. 2017 12:04
UFC Gladiátor desetiletí

Rozhněvaný Pešta po anketě: Já jsem nejlepší v Česku, ne ostatní!

Viktor Pešta
Zdroj: Profimedia

Viktor Pešta, teprve druhý český bojovník v UFC, který však po pěti zápasech v nejprestižnější soutěži skončil. Stále však bojuje, ale doslova ho rozhněvala anketa Gladiátor desetiletí, respektive její výsledky. O své pocity se také rychle podělil se svými fanoušky na Facebooku.

Z pěti zápasů vyhrál Viktor Pešta v UFC pouze jediný, poté v této nejprestižnější soutěži MMA skončil. "Moje cesta v UFC je oficiálně u konce. Věřím ale, že jako bojovník jsem pořád na začátku a svoje nejlepší výkony a největší výzvy mám daleko před sebou. Prozatím jsem volnej agent, takže kdo má nabídku na zápas, nechť mluví teď," vyjádřil se v tomto týdnu na svém Facebooku.

 

Viktor Pešta
Zdroj: facebook


Přesto bojuje dál a tvrdí, že je on tím nejlepším bojovníkem v Česku a anketa Gladiátor desetiletí ho naštvala. "Nedávno jsem si prohlížel výsledky ankety Gladiátor desetiletí, kde právě dva výše jmenovaní ovládli horní příčky. Nejsem z toho nijak hořkej, protože vim, že takováhle fb anketa je spíš miss sympatie než cokoli jinýho. Netvrdim, že jsem gladiátor desetiletí, protože vlastně vůbec nevim, co má tenhle vágní termín znamenat a nikdo mi to ani nedokázal vysvětlit. Tvrdim ale, že jsem nejlepší českej bojovník současnosti a jsem to ochoten dokázat v souboji ať už s Vemolou nebo s Procházkou nebo s oběma. Vim, že oba zápasí v nižší váhovce, ale naše mimosoutěžní váha je skoro stejná a navíc jsem ochoten i něco shodit. Vim, že Jirka má smlouvu v Rizinu, ale myslim, že sám říkal, že může zápasit i jinde. Dlouho se diskutuje o tom, kdo je nejlepší a teď je možnost to skutečně zjistit. Zajímal by vás takový zápas," ptá se, tak co vy na to?

lju TN.cz