Nečekaná zpráva

Rozchod! Plekanec oznámil krach manželství s Vondráčkovou

Plekanec a Vondráčková - 3
Zdroj: Mediafax

Hokejista Tomáš Plekanec šokoval fanoušky překvapivou zprávou. Na sociální síti oznámil, že se rozchází s manželkou Lucií Vondráčkovou. Ke konci vztahu prý dospěli po vzájemné domluvě.

"Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," napsal Plekanec na facebook.

18

GALERIE: Lucka Vondráčková a Tomáš Plekanec oslavili 7. výročí svatby!

Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec

Hodnocení:

Manželství se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou tak hokejistovi vydrželo sedm let. Mají spolu dva syny. "Budeme se snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama," doplnil Plekanec.

Tomáš Plekanec s Lucií Vondráčkovou spolu tvořili manželský pár od 17. června 2011, svatba proběhla v Praze-Tróji. Na začátku prosince se jim narodil syn Matyáš a v červnu roku 2015 pak syn Adam.

Tomáš Plekanec už v té době byl oporou Montrealu Canadiens a Lucie se za ním přestěhovala do Kanady. Po sedmi letech ale přišla krize, kterou oba manželé vyřešili rozchodem.

Plekanec a Vondráčková - 3
Zdroj: Mediafax

Svůj díl na konci vztahu měl možná i Plekancův krátkodobý přestup do Toronta, kam jej Montreal poslal na konci loňské sezony. Od nového ročníku ale český hokejista zase bude hájit barvy Canadiens.


Lucie Vondráčková zprávu o rozchodu komentovala až v druhého dne ráno. Její instagram se po 24. červenci nečekane odmlčel, do té doby byla česká zpěvačka hodně aktivní a avizovala také vydání nové desky. Ve svém posledním postu před nečekanou zprávou oznamovala svůj blízký přílet do Česka. "Ještě pár dní Montreal... pak už ČR tobogán! Těšim se na vás!" zněla její poslední zpráva před oznámením rozchodu.

Její další příspěvek pak ale konec populárního a pro mnohé fanoušky dokonalého a idylického páru potvrdil. Ze slov Lucie je cítit zklamání, ale také smíření. 

 

Tomáš Plekanec byl dlouholetým kapitánem české reprezentace, po mistrovství světa 2018 ale oznámil svůj konec v národním týmu.

epa TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 04:35 06:30

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   11:15

   Sportovní noviny

   11:20

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   13:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:30

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

   13:30

   UFC Unleashed (5)

   14:25

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

Celý Program