zamilovaní tenisté

Rozchod byl jen dočasný. Svitolinová už zase s Monfilsem tvoří pár

Elina Svitolinová s Gaelem Monfilsem
Zdroj: Instagram @g.e.m.s.life
Elina Svitolinová s Gaelem Monfilsem
Jiří Průša
Jiří Průša
3.4. 2021 13:49
Téma:

Tenisté Gael Monfils a Elina Svitolinová spolu dva roky tvořili pár, ale v únoru zaskočili své fanoušky, když oznámili rozchod. Nyní se však opět dali dohromady, a dokonce hlásají, že teď už to bude navždy.

Na Australian Open 2019 spolu Monfils a Svitolinová začali oficiálně chodit a dlouhou dobu tvořili velmi šťastný energický pár. Jejich společný instagramový účet získal přes 120 tisíc fanoušků, ale ti všichni byli šokováni, když po letošním Australian Open oba úspěšní tenisté oznámili, že se rozcházejí.

 

Jejich odloučení však mělo krátkého trvání. Ve středu se v příběhu jejich společného profilu objevilo několik příspěvků, kde byly věty: "Když láska není šílenství, není to láska.", "Ty a já. Láska. Navždy." a "Naše láska je věčná."

 

Netrvalo to dlouho a již v pátek se oba na svých osobních profilech pochlubili společnými fotkami a zároveň na videu ukázali, že jedou autem na společný výlet.

Světová hráčka číslo pět ke společné fotografii napsala: "Domov je tam, kde je vaše srdce." Čtrnáctý hráč světa k jedné fotce doplnil hashtag "Znovu spolu navždy".

 

Monfils je stále vysoko na žebříčku, ale posledních sedm zápasů prohrál. Vítězně ze zápasu odešel naposledy v březnu roku 2020. Od rozchodu se Svitolinovou se odhlásil ze dvou turnajů a návrat k partnerce by pro něj mohl být novým impulsem a klíčem k výhrám.

Svitolinová v Dauhá a Dubaji vyhrála celkem jen jeden zápas a zadařilo se jí až v Miami, kde po vyřazení čtyř soupeřek (včetně Petry Kvitové) vypadla až v semifinále se světovou jedničkou Bartyovou. Ukrajince tak možná pomohlo usmíření s Monfilsem, jelikož první zprávy, naznačující jejich návrat k sobě, zveřejnili právě běhe tohoto turnaje.

Gael Monfils je tenisovým šoumenem a občas při zápase předvádí takovéto exhibiční údery:

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   04:05 06:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   NHL: Calgary Flames - Edmonton Oilers

   12:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (11)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Metz - Lille OSC

   09:00 10:40
   10:40

   NBA Triple (3)

   10:55

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   12:55

   Fotbal: Stade Rennes - FC Nantes

   14:55

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Girondins Bordeaux

   17:00

   Fotbal: AS Monaco - Dijon FCO

Celý program