změny v Edenu

Rošády v týmu Slavie: Brankářský post vyřešen, dva hráči jdou hostovat

Jan Stejskal v dresu Mladé Boleslavi
Zdroj: Profimedia
Jan Stejskal v dresu Mladé Boleslavi
Jiří Průša
Jiří Průša
Předevčírem 16:24
Téma:

Jarní část fotbalové Fortuna ligy začne již v pátek a lídr ligy Slavia na poslední chvíli ještě finišuje změny v kádru. Po hostování přichází již natrvalo brankář Jan Stejskal a naopak hostovat do Mladé Boleslavi budou dva hráči sešívaných.

Jan Stejskal na podzim do Slavie hostoval a pro jaro už se vracel do Mladé Boleslavi, ale týmu z Edenu se podařilo vyjednat přestup, a talentovaný brankář se tak stal plnohodnotným hráčem Slavie.

 

"O Honzu Stejskala jsme měli zájem už v průběhu podzimu, ale Boleslav ho chtěla pro jarní boje o záchranu jako jedničku. Nakonec se nám však po sérii jednání Honzův návrat podařilo dojednat," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

 

Stejskal si prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a nyní ve svých 24 letech utvoří brankářskou trojici s 35letým Kovářem a Ondřejem Kolářem. Poslední jmenovaný je bedlivě sledovaný týmy v zahraničí, takže Stejskal by se po jeho přestupu mohl brzy stát jedničkou sešívaných.

Opačným směrem, tedy do Mladé Boleslavi, naopak míří dvojice kmenových hráčů sešívaných. Defenzivní univerzál Laco Takács a křídelní hráč Tomáš Malínský budou u Středočechů pouze na hostování.

Oba na podzim dostali u sešívaných málo prostoru, dohromady si zapsali deset startů, a tak si tým z Edenu od jejich hostování slibuje větší herní vytížení pro ně.

Slavia bude na jaře pokračovat v Evropské lize a bude chtít přidat další krásné branky, jako dal Ondřej Lingr proti Nice:


TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Arizona Coyotes - San Jose Sharks

   22:05 00:50
   00:50

   Petr Mrázek - český gólman v NHL

   01:05

   NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

   03:45

   Nejlepší momenty roku 2020 na Nova Sport

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

   20:55 22:55
   22:55

   NBA - akce měsíce

   23:05

   NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets

   01:30

   Rychlá kola (1)

   02:00

   Czech rally 2020 (7)

   02:30

   Florbal: TPS - Oilers

Celý program