milován i nenáviděn

Ronaldův spoluhráč byl upřímný. My v Argentině tě nesnášíme

Paulo Dybala a Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
Paulo Dybala a Cristiano Ronaldo
Jiří Průša
Jiří Průša
2.4. 2020 9:06
Téma:

Rivalita mezi Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem, a především mezi jejich fanoušky, je obrovská. Málokdo má to štěstí, aby si zahrál s oběma těmito velikány, a Paulo Dybala je právě jedním z těch šťastlivců. Ten podle serveru goal.com Ronaldovi upřímně řekl, jak ho Argentinci vnímají.

Messi nebo Ronaldo? To je otázka, kterou si vzájemně pokládají všichni fotbaloví fanoušci na světě, ale jasný vítěz není. Oba jsou považováni za nejlepší fotbalisty současnosti, ne-li celé historie.


Velký fotbalista malé postavy Lionel Messi je v Argentině hotovou modlou, není tedy divu, že právě Ronaldo tam je nenáviděn. Portugalská hvězda má v Juventusu dva spoluhráče z této země a Paulo Dybala Ronaldovi otevřeně prozradil, jaký vztah vůči němu Argentinci mají.


"Řekl jsem mu: 'Cristiano, v Argentině tě tak trochu nesnášíme kvůli tvé figuře, kvůli tomu kým jsi, a kvůli tomu, jak chodíš'," řekl Dybala podle goal.com v rozhovoru pro argentinskou fotbalovou asociaci."Pravdou je, že jsi mě překvapil, protože jsem zjistil, že jsi jiný," sdělil poté argentinský útočník Ronaldovi. Dybala je jedním ze tří hráčů Juventusu, který byl pozitivně testován na nový typ koronaviru a sám přiznal, že jeho průběh nemoci nebyl hladký. Kdy si zase zahraje po boku Ronalda je zatím stále ve hvězdách.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Vegas Golden Knights

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   ATP Tour 250

   12:35

   ATP Tour 250: Qatar ExxonMobil Open

   14:05

   Překvapení evropského fotbalu (1)

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   04:05 06:45
   09:00

   ATP Tour 250

   10:30

   LAAX Open

   11:00

   NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   12:40

   FIA - Pure Motorsport

   13:10

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

Celý program