italský návrat

Ronaldo vs. Ibrahimovič? Zapomeňte! Zlatan stávkuje, chce obří plat

Cristiano Ronaldo a Zlatan Ibrahimovic
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo a Zlatan Ibrahimovic
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 12. 6. 2020
Téma:

Po Bundeslize nebo české lize se v pátek večer vrací i velké italské kluby. Chystá se šlágr Juventus vs. AC Milán. Ale na souboj dvou nejsledovanějších mužů zapomeňte. Zlatan Ibrahimovič v nominaci rossoneri chybí a kdoví, jestli už nejsou jeho dny v Miláně sečtené…

Juventus uhrál v prvním semifinále Italského poháru na hřišti AC remízu 1:1, a tak by doma mohl potvrdit roli favorita a vybojovat postup. Co se absencí týče, Maurizio Sarri bude postrádat tři výrazné persony. Pro páteční výkop chybí stoper Chiellini, záložník Ramsey a střelec Huguaín. Ale Paulo Dybala, který překonal šestitýdenní atak koronaviru, už je fit a je velmi pravděpodobné, že do zápasu naskočí i Cristiano Ronaldo. Ten na AC Milán umí, v posledních pěti zápasech proti týmu ze San Sira skóroval hned třikrát.


AC Milán bude věřit, že se bude forma i nadále držet Ante Rebiče. Ten dal čtyři góly v posledních pěti zápasech před koronavirovou pauzou. A Stefano Pioli vlastně už ani se Zlatanem skoro nepočítá.


Podle Corriere dello Sport měl totiž Ibrahimovič před pár dny hodně ostrý rozhovor s milánským šéfem Ivanem Gazidisem. Jednalo se částečně o budoucnosti švédského útočníka na San Siru a názory obou mužů se hodně liší.


Osmatřicetiletý Ibrahimovič chce mít jasno v co nejbližší době a od AC Milán požaduje roční plat ve výši 4 milionů eur. Gazidis však chce vyjednávání odložit, neboť panuje nejistota ohledně následující sezóny.


Není třeba vůbec jisté, zda AC Milán bude hrát v následující sezoně evropské poháry. Navíc Zlatan, ač je lákadlem pro fanoušky, nastřílel po návratu do AC Milán v lize jen 2 góly v osmi zápasech.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: New York Islanders - Florida Panthers

   12:50

   Element (419)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

 • Nova Sport 2

  • NBA: Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets

   09:00 11:05
   11:05

   Monster Energy Supercross Geneva

   11:35

   Coldwater Classic Series 2010 – Documentary

   12:05

   Portiva Golf Trophy - Stroke Play Championship

   12:20

   Element (419)

   12:30

   Magazín Evropské ligy (18)

Celý program