Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Záhada

Ronaldo v Turíně: Fanoušci měli jasno, byl to ale skutečně on?

Dvojník Cristiana Ronalda
Zdroj: Twitter
Dvojník Cristiana Ronalda

Sága okolo přestupu Cristiana Ronalda do italského Juventusu stále běží na plné obrátky a den co den novými média s novými informacemi. Poslední velkou událostí byl údajný příjezd portugalské hvězdy na turínské letiště. Fandové byli z fotek jako u vytržení, později se však ukázalo, že o slavnou CR7 se vůbec nejednalo.

Na neúspěšné tažení Ronalda s portugalskou reprezentací na mistrovství světa už se dávno zapomnělo. Teď se kolem útočníka Realu Madrid netočí nic jiného než přesun do Itálie. Prý už mezi Juve a španělským gigantem došlo k dohodě, Ronaldo už má mít také jasno, jaká částka mu bude napsána na výplatní pásce, a tak se čeká už jen na oficiality.

Jenže Ronaldo už byl podle fandů viděn i v italském velkoměstě. "Ronaldo je v Turíně, říkal jsem vám, že je to možné," napsal na twitter jeden z příznivců Staré dámy. Jenže o muž s kšiltovkou a tmavými brýlemi měl s pětinásobným vítězem Zlatého míče pramálo společného. Jednalo se totiž o Armanda Izza, italského fotbalisty, který hraje ve městě za konkurenční FC Turín.

Nutno ale říci, že podoba mezi oběma hráči byla až k neuvěření. Cristiano Ronaldo se na veřejnosti prezentuje v podobném stylu. Jediným velkým rozdílem bylo Izzovo tetování na krku. Ronaldo jako pravidelný dárce krve nemá na svém těle tetování žádné.

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia Cristiano Ronaldo

Podle všeho se ale fanoušci v Turíně Ronalda na jejich letišti dočkají. Všechno je podle nejnovějších zpráv domluvené a čeká se jen na poslední krok. I tak ale neznámý Izzo způsobil v italském městě velké pozdvižení. Co teprve když přijede Ronaldo. To bude možná v 900 tisícovém městě zavánět i malým zemětřesením.

med TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program