Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 7. 2018
fotbal dojemná slova

Ronaldo sepsal dopis: Tohle vzkazuje fanouškům Realu Madrid

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu se stal v úterý skutečností a fanoušci po celém světě tak neměli jiné téma. Portugalský fotbalista pak prostřednictvím madridského velkoklubu uveřejnil dopis na rozloučenou s fanoušky Realu.

Ronaldův přestup obrátil fotbalový svět vzhůru nohama. S prezidentem Juventusu si prý volali skoro třicetkrát, než se dohodli a v Itálii pak propuklo doslova šílenství.

 

 

Rodák z Madeiry pak sepsal dojemná slova pro fanoušky Realu Madrid, kde vysvětluje, proč se tak rozhodl.

 

"Roky, které jsem strávil v Realu Madrid, byly možná nejšťastnější v mém životě. Tomuto klubu, fanouškům a městu vděčím za hodně. Děkuji za laskavost a náklonnost, které se mi zde dostalo. Jsem ale přesvědčený, že nastal čas začít novou životní etapu a proto jsem požádal vedení, aby mi umožnilo přestup. Takto jsem to cítil a chtěl bych všechny požádat, zvlášť fanoušky, o pochopení," vyznává se ze svých emocí jeden z nejlepších fotbalistů světa a pokračuje.

15

GALERIE: Cristiano Ronaldo odchází z Realu Madrid do Juventusu

Zdroj: Profimedia

Noviny v Itálii píšou o přestupu Ronalda

Hodnocení:

"Prožil jsem tu absolutně úžasné období, devět unikátních let. Bylo to vzrušující období plné úspěchů, ale nikdy nezapomenu, jak jsem si tady fotbal užíval. V týmu jsem potkal mnoho skvělých spoluhráčů a zažil jsem přízeň neuvěřitelných fanoušků. Společně jsme třikrát po sobě ovládli Ligu mistrů také jsem hrdý na to, že jsem zde čtyřikrát získal Zlatý míč a třikrát Zlatou kopačku. Všechno během mého působení tady bylo výjímečné," doplnil ještě Ronaldo. Celé znění dopisu si můžete přečíst níže.

 

 

mm TN.cz