kdo je lepší?

Ronaldo nedosahuje Messiho kvalit, myslí si David Beckham

David Beckham, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
David Beckham, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 19. 4. 2020
Téma:

David Beckham přilil olej do ohně, který hoří mezi fanoušky Lionela Messiho a Cristiana Ronalda. Oba tábory si myslí, že ten jejich favorit je nejlepší a nyní se na stranu argentinského šikuly přidala i ikona anglického fotbalu David Beckham.

Dnes a denně se fotbaloví příznivci přou, jestli je lepší Messi, nebo Ronaldo. Jejich dominance je neskutečná, celkem získali jedenáct Zlatých míčů a mluví se o nich nejen jako o nejlepších fotbalistech současnosti, ale také jako o těch nejlepších v historii. Kdo z nich je ale lepší se dá posoudit jen velmi těžko.


Kdo chce, najde ve prospěch svého favorita řadu statistik, ve kterých vyčnívá. Jasno však má bývalá hvězda Manchesteru United či Realu Madrid a anglické reprezentace David Beckham."Messi je na své vlastní úrovni jako hráč a není možné, aby byl někdo jako on," řekl Beckham pro argentinský Telam. "On, stejně jako Ronaldo, který ale nedosahuje jeho úrovně, jsou nad všemi ostatními," neopomněl Portugalcovy kvality, které však podle něj stále za Messim zaostávají.
 

"Možná mají podobnosti v technice a talentu. Pro fotbal je úžasné, že hrají oba dva najednou. Ale Messi je jednoduše nejlepší hráč na světě," nestyděl se za svůj názor prezident klubu Inter Miami.Beckham se během své kariéry s Ronaldem na hřišti nikdy nepotkal. Z Manchesteru odešel dva týdny před Ronaldovým příchodem. V Realu Madrid se poté minuli již o celé dva roky. To proti Messimu odehrál Beckham několik utkání, takže jeho kvality viděl z té nejlepší možné blízkosti.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Filip Řeháček - zimní příprava

   17:20 17:30
   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

   18:05

   NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

   20:05

   Marc Márquez - Sběratel trofejí

   21:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   17:00 18:45
   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

   20:40

   NBA - Dalekonosné střely 2015 - 2020

   21:10

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

Celý program