kdo je lepší?

Ronaldo nedosahuje Messiho kvalit, myslí si David Beckham

David Beckham, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
David Beckham, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Jiří Průša
Jiří Průša
19.4. 2020 12:28
Téma:

David Beckham přilil olej do ohně, který hoří mezi fanoušky Lionela Messiho a Cristiana Ronalda. Oba tábory si myslí, že ten jejich favorit je nejlepší a nyní se na stranu argentinského šikuly přidala i ikona anglického fotbalu David Beckham.

Dnes a denně se fotbaloví příznivci přou, jestli je lepší Messi, nebo Ronaldo. Jejich dominance je neskutečná, celkem získali jedenáct Zlatých míčů a mluví se o nich nejen jako o nejlepších fotbalistech současnosti, ale také jako o těch nejlepších v historii. Kdo z nich je ale lepší se dá posoudit jen velmi těžko.


Kdo chce, najde ve prospěch svého favorita řadu statistik, ve kterých vyčnívá. Jasno však má bývalá hvězda Manchesteru United či Realu Madrid a anglické reprezentace David Beckham."Messi je na své vlastní úrovni jako hráč a není možné, aby byl někdo jako on," řekl Beckham pro argentinský Telam. "On, stejně jako Ronaldo, který ale nedosahuje jeho úrovně, jsou nad všemi ostatními," neopomněl Portugalcovy kvality, které však podle něj stále za Messim zaostávají.
 

"Možná mají podobnosti v technice a talentu. Pro fotbal je úžasné, že hrají oba dva najednou. Ale Messi je jednoduše nejlepší hráč na světě," nestyděl se za svůj názor prezident klubu Inter Miami.Beckham se během své kariéry s Ronaldem na hřišti nikdy nepotkal. Z Manchesteru odešel dva týdny před Ronaldovým příchodem. V Realu Madrid se poté minuli již o celé dva roky. To proti Messimu odehrál Beckham několik utkání, takže jeho kvality viděl z té nejlepší možné blízkosti.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Karel Abraham - první Čech v MotoGP

   13:25 13:50
   13:50

   WorldSBK - Dutch Round (2. závod)

   14:50

   Filip Řeháček: Cesta do MS motocyklů (1)

   15:05

   WorldSSP300 - Dutch Round (2. závod)

   16:00

   Fotbal: Orlando City SC - Philadelphia Union

   17:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Atlanta United FC - Columbus Crew

   13:00 14:45
   14:45

   RunTour - Praha

   15:00

   Fotbal: Trenčín - Zlaté Moravce

   16:45

   Behaj lesmi - Děvín

   17:00

   Paddleboards - History, Legacy and Best Moments

   17:30

   Line & Air - with Geraldine Fasnacht

Celý program