Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie o co jde?

Ronaldo má velký strach! Zranění se nebojí, z čeho má obavy?

Cristiano Ronaldo se synem 7
Zdroj: Instagram

Třikrát vyhrál Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa, ve sbírce má takřka nespočet klubových trofejí. Doma na něj čeká jeho pětiletý syn, kterého nade vše miluje. Na první pohled žije Cristiano Ronaldo spokojený a úspěšný život. Přesto je něco, co ho celý život znepokojuje. Z čeho má slavný Portugalec strach?

Hvězda Realu Madrid se nebojí zranění ani konce kariéry. Nemá strach ani z toho, že by se mu se španělským velkoklubem nepodařilo vyhrát některou z trofejí. Obavy Cristiana Ronalda se točí kolem něčeho úplně jiného.

 

"Můj největší strach je, že zemřu mladý," říká portugalský reprezentant, který chce podle vlastních slov žít dlouhý život, který se bude točit kolem jeho nejbližších a samozřejmě kolem fotbalu. "Chci zemřít jako starý muž, v osmdesáti , nebo devadesáti letech," dodává.

 

 

Hodně se přitom upíná na svého malého synka. "Snažím se dělat normální věci s mým synem, rodinou, kamarády. Moje oblíbená zábava je hrát si se synem," přiznává Ronaldo, který je rád v příjemné společnosti. "Lidé kolem mně mě povzbuzují. Jsou pro mě zdrojem pozitivní energie a to považuji za nejdůležitější," říká Cristiano Ronaldo.

 

19

Galerie: Cristiano Ronaldo a jeho syn si užívají volna

Zdroj: Instagram

Cristiano Ronaldo se synem 5

Hodnocení:

 

Stále však samozřejmě žije fotbalem, ve kterém má velké plány. "Mým cílem je být pořád nejlepší, rok co rok. Vždycky jsem tvrdě trénoval, abych podával maximální výkony. A budu se snažit v tom pokračovat," slibuje.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:00

   UFC Fight Night: de Randamie vs. Ladd

   15:00

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Barcelona

   15:15

   Truck Racing Magazine (5)

   15:35

   Off-road Maraton (4)

   16:00

   Rychlá kola (7)

   16:30

   Behind the Scenes - NHL Draft 2019

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   FIVB Beach Volleyball – Gstaad

   14:45

   Element (392)

   15:00

   Wimbledon 2019 - finále mixu

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   17:20

   DFB Pokal 2019

   17:50

   KITE LIFE (1)

Celý Program