Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Odvážný fanoušek

Ronaldo jako prostředek pro lajky. Selfíčko přineslo tisíce sledujících

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

Cristiana Ronalda v Manchesteru stále milují. I když za United už nehraje devět let, stále je jejich oblíbencem. Jeden z nich si po zápase s Juventusem doběhnul pro selfíčko a na instagramu sbírá desetitisíce lajků.

Zápas skupiny H v Lize mistrů skončil lépe z pohledu Cristiana Ronalda. Výběr Massimiliana Allegriho přehrál bezchybným výkonem Manchester United 1:0. Ronaldo měl několik pěkných šancí, v 52. minutě ho například našel přihrávkou Cuadrado a Ronaldo z první vypálil pod břevno. Gólman domácích David de Gea byl ale připraven a zákrokem na hranici lidských možností míč těsně vyrazil.


Zajímavá situace se ale odehrála po zápase, když se na trávník vřítilo několik fanoušků a pokusili se dostat do blízkosti portugalské megastar. Členové ostrahy samozřejmě neváhali a nezvané návštěvníky náležitě zpacifikovali. Ronaldo však všechny překvapil, když jednomu z nich podal ruku a pomohl mu na nohy. Nakonec si od něj půjčil i telefon a udělal si s ním dokonce selfie.


Ukázalo se, že onen fanoušek je přímo fascinován 33letým fotbalistou a jeho instagram je plný fotek napodobujících někdejší hvězdu Realu Madrid. Povětšinou mají jeho příspěvky jen malou sledovanost, ale "selfíčko" s jeho idolem, Cristianem Ronaldem za doprovodu ochranky, sledovanost této fotky raketově zvýšilo do statisícových čísel.

 

 

mka TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program