Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Další indicie

Ronaldo je v akci! Real snížil jeho cenu a zájemců je celá řada

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo

Královský klub z Madridu výrazně snížil výstupní klauzuli svému nejtřpytivějšímu drahokamu, Cristianovi Ronaldovi. Místo 26 miliard korun bude muset případný zájemce zaplatit "pouhé" tři miliardy. Pro některé kluby je to vlastně pár korun…

Přestupová bomba letošního léta tiká a zdá se, že zanedlouho vybuchne. Cristiano Ronaldo údajně touží po devíti letech v Realu po nové výzvě a rád by také vylepšenou smlouvu. Spekulace nedávno rozvířil i sám hráč prohlášením po finále Ligy mistrů, ve kterém připustil možnost změny angažmá. 

 

 

Další kamínkem do pomyslné mozaiky je rozhodnutí vedení Realu snížit tzv. výstupní klauzuli ve smlouvě na částku 120 milionů eur (3,1 miliardy korun). Srovnáme-li to s penězi, které se za hráče v posledních letech platili, lze si dost dobře představit, že se hned několik zájemců najde…

 

Prvním v řadě je pohádkově bohaté Paris Saint-Germain, ale tomu může bránit regulační pravidlo Fair Play. Nově se mezi ně přiřadil i turínský Juventus, který má hráči nabízet pohádkový plat 30 milionů eur ročně (asi 782 milionů korun).

 

Ve světle nových skutečností vypadá pravděpodobněji i návrat do Manchesteru United, o kterém spekuluje již několik let. Podle zpráv z Britských ostrovů by si Ronaldo rád opět zahrál pod vedením Josého Mourinha a v minulosti návrat do dresu Rudých ďáblů nevyloučil.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:45

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   RunTour – Brno

   15:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:00

   Off-road Maraton (2)

   16:20

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

Celý Program