Pokračování telenovely

Ronaldinho to rozjel ve vězeňském futsalu, odměnou bylo prase

Ronaldinho slavil úspěch na vězeňském futsalovém turnaji
Zdroj: Profimedia/ Twitter/ kolážtn.cz
Ronaldinho slavil úspěch na vězeňském futsalovém turnaji
Otava redakční fotka
Marek Otava
14.3. 2020 15:59
Téma:

Kauza okolo bývalé 39leté brazilské star Ronaldinha stále nebere konce a pomalu by vydala na hollywoodskou komedii. Poté, co svět obletěly zprávy, že by si zatčený fotbalista mohl zahrát vězeňský futsalový turnaj, se sen mnoha jeho "muklovských" kolegů stal skutečností. Brazilec vstoupil na plac a podílel se na výhře jeho týmu 11:2 pěti góly a šesti asistencemi.

Ronaldindo je momentálně držen se svým bratrem v paraguayské věznici Agrupacion Especializada, kam je policie před necelými dvěma týdny poslala za podvod s falešnými pasy.

Nicméně ve zmíněném vězení se každý půlrok také koná futsalový turnaj, který zcela náhodně vyšel na druhý březnový víkend.
 

Od začátku se tak spekulovalo, že by se brazilská hvězda při krácení svých chvil v cele předběžného zadržení mohla turnaje zúčastnit a ukázat vězeňským souputníkům své fotbalové kousky. A tužby se nakonec splnily.

Podle paraguayského deníku Hoy přesvědčil Ronaldinha během sledování turnaje vězeňský dozorce Blas Vera, který je zároveň organizátorem akce.

Vítěz Zlatého míče se tak připojil k jednomu ze zúčastněných týmů a na vězeňském dvorku rozjel fotbalovou sambu, když svým "muklovským" spoluhráčům pomohl k vítězství 11:2 pěti góly a šesti asistencemi.

Vítězný tým se navíc dočkal i celkového vítězství a zisku trofeje, která byla ve formě 16kilového prasete. Následně byl Brazilec také přizván, aby se zúčastnil i večerních oslav vítěze, kde si užil povoleného alkoholu a svým futsalovým kolegům pak navíc podepsal jejich dresy.

Podle nejnovějších informací se Brazilec také už naplno etabloval na život ve vězení. V počátcích byl sice psychicky dole, necítil se dobře a také si stěžoval na jídlo. Teď je však i podle slov vězeňského dozorce Blase Very se svou součastnou situací smířen.

"Nyní už vypadá velmi dobře, chodí na terasu a mluví s ostatními vězni. Vypadá stejně, jako když ho vidíte v televizi, stále se usmívá," vypráví dozorce.

Případ, do kterého je zapojen i Ronaldinhův bratr Romero, se však nadále řeší. Soud totiž odmítl jejich kauci i odvolání na domácí vězení a oba hříšníci tak musí zatím zůstat v paraguayské věznici a čekat na další rozhodnutí soudu.


 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • ATP Tour 250: Mallorca Championships

   19:35 21:20
   21:20

   Element (442)

   21:30

   Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Házená: THW Kiel - TBV Lemgo Lippe

   18:55 20:40
   20:40

   Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

Celý program