Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 7. 2018
fotbal Nové angažmá

Ronaldem to nekončí! Juventusu se prý brzy upíše i Zidane!

Zinedine Zidane
Zdroj: Profimedia
Zinedine Zidane

S jídlem roste chuť! Tak tímhle rčením se evidentně řídí v turínském Juventusu, kde si po zisku fenomenálního Cristiana Ronalda brousí zuby na další fotbalovou hvězdu první velikosti. Realizační tým by totiž měl posílit slavný Zinedine Zidane, který se s CR7 velmi dobře zná ze společného působení v Realu Madrid!

Zidane dovedl Bílý balet třikrát za sebou k triumfu v Lize mistrů, letos v létě ale šokoval svou nečekanou rezignací. Okamžitě se vyrojila řada zájemců o jeho služby, prostovlasý elegán ovšem dosud všechny nabídky odmítal.

A to včetně té z Kataru, která by z něj udělala suverénně nejlépe placeného kouče planety. Pořadatelská země mistrovství světa v roce 2022 mu za podpis na čtyřleté smlouvě nabídla astronomických 200 miliónů eur (v přepočtu zhruba 5,2 miliardy korun), i tato vábnička však zůstala druhou stranou nevyslyšena. 


Už brzy by však Zidane měl mít nové angažmá. Podle portálu Libertad Digital se už dohodl na štaci v Juventusu Turín, kam ho zlákala představa opět spolupracovat s Ronaldem.

Šestačtyřicetiletý Francouz by ale pro Starou dámu neměl pracovat jako trenér, nýbrž coby sportovní ředitel. "Zidane bude v Juventusu působit od srpna," tvrdí zdroj Libertadu.

 

fre TN.cz