Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 2. 2019
valentýnská noc příběh ze života

Láska v Plzni! Pomozte zamilované fanynce najít muže ze stadionu

Fanynka Viktorie Plzeň
Zdroj: Profimedia
ilustrační foto

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrteřním zápase Evropské ligy porazili chorvatské Dinamo Záhřeb 2:1 a fanoušci mohli slavit. Jedna z plzeňských fanynek však více než výhru milovaného klubu řešila něco úplně jiného. Na stadionu se totiž zamilovala do jednoho ze stánkařů a pomocí sociálních sítích teď svého vyvoleného hledá.

Kdepak fotbal, ale úsměv a krásné oči! Právě to jsou dvě věci, které ohromily plzeňskou fanynku Denču. Ta nejspíš pak v noci ani oka nezamhouřila, protože neustále pročítala komentáře pod svým příspěvkem na facebooku.

 

"HLEDÁM!!!!! Dnes si točil Birella na stadionu Viktorky a dal si mi pití, jen my dva víme jak. Zvu Tě třeba kávu. Po zápase už sem tě bohužel nenašla," napsala poté, co si koupila nápoj na stadionu ve Štruncových sadech a spatřila muže svých snů.

Fanynka hledá muže svých snů 2
Zdroj: facebook

Láska je zkrátka mocná čarodějka a hlavně se objeví tam, kde byste ji třeba ani nečekali. Pokud jste na stadionu byli také, nebo dokonce znáte člověka, který odpovídá popisu, napište nám email na adresu redakcesport@nova.cz. Třeba právě váš tip bude u zrodu jedné valentýnské fotbalové romance.

mm TN.cz