Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal nesnáší ho

Řepka za Čelákovice? Fanoušci klubu posílají nenávistné vzkazy!

Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia / facebook

Tomáš Řepka, fotbalista, kterého fanoušci buď milovali, nebo nesnášeli. A od dob, kdy byl někdejší obránce Sparty, Fiorentiny či West Hamu na vrcholu, se nic nezměnilo. V posledních dnech je možná početnější tábor těch, kteří Řepkovi nemohou přijít na jméno. A to poté, co proběhl soud, který uznal fotbalového bouřliváka vinným za to, že falešnými erotickými inzeráty poškodil bývalou manželku Vlaďku Erbovou. I proto mnozí příznivci fotbalového klubu z Čelákovic, za který bude Řepka nově hrát, nadávají…

Pokud si Řepka četl na fanouškovské stránce SK Panthers Čelákovice reakce na to, že v neděli nastoupí proti Záluží, možná se sám sebe ptal, jestli nebude lepší zůstat doma. "Tak tam s dětmi tedy nepůjdeme," zuří jedna z fanynek čelákovického klubu. Ta sice chápe, že je Řepka atraktivním tahákem pro diváky, ale zároveň velmi kontroverzní osobou, která byla na půl roku poslána do vězení. Byť rozsudek zatím není pravomocný, jelikož se proti němu obhájce Řepky odvolal.

 

 

Tomáše Řepku si do klubu vymohl majitel Čelákovic František Skuhra. Ten svou novou posilu na sociálních sítích vehementně brání. I proto už i na něj fanoušci útočí. "Bezpáteřní svině pan majitel, koukám," napsal jeden z nich.

 

Jenže majitel Panthers na soukromí Řepky nekouká a bere ho jako kvalitního hráče pro svůj tým. "Ve chvíli, až bude odsouzený a bude mít nástup trestu, tak potom udělám nějaká opatření. Zatím je na svobodě a není pravomocně odsouzený, takže je to hráč mého klubu," řekl Skuhra pro televizi Nova.

 

 

No a fanoušci, kteří tolik neřeší, na jaký problém si Řepka zavařil v soukromí, si zase ze čtyřiačtyřicetiletého fotbalisty dělají srandu po sportovní stránce. "Řepka si asi nezahraje," rýpe do obránce, který profesionální kariéru ukončil v roce 2012, další příznivec Panthers. "Ale zahraje," ujišťuje ho zpětnou vazbou šéf klubu Skuhra.

 

Anketa

Půjdete kvůli Řepkovi na zápas Čelákovic?

Hlasovalo 695 lidí.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program