Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Trapná chyba Nepovedené tetování

Řepka terčem posměchu: Chyby v textu, portrét se podobá Krainové

Tomáš Řepka a jeho nové tetování
Zdroj: Instagram

Nechat si na tělo vytetovat jméno své přítelkyně chce už hodně víry v lásku. Vytetovat si tam její obličej chce už i odvahu. Tu našel Tomáš Řepka. Fotkou nového tetování si ale pořádně zavařil. Fanoušci si totiž všimli několika chyb v anglickém textu hned vedle portrétu Kristelové.

Řepka zvolil hodně neobvyklé místo. Vnitřní stranu bicepsu. A tak na fotce pro své fanoušky na sociálních sítích ukázal i tetování, které je vedle portrétu jeho životní lásky.


A fanoušci si více než podobizny blondýny všimli právě anglického textu. V něm je několik gramatických chyb a tak je bývalý kapitán pražské Sparty terčem posměchu. "The more that you give a sh*t the more you happier," stojí v textu, ve kterém chybí slovesa.

 

 „To už mi psalo lidí, jsem s tím O.K.“ odpověděl na nenávistné komentáře Řepka s tím, že má tetování přímo od Angličana. Se svojí přítelkyní si, co se týče gramatiky, nemají co vytýkat. Ta jako jeden z hashtagů použila slovíčko tatoo. Anglicky se ale tetování píše tattoo.


Posměšné komentáře se ale netýkaly pouze gramatiky v textu, ale také portrétu samotného. Mnoha lidem se totiž zdá, že je obličej na Řepkově ruce podobný spíše Simoně Krainové, než Kateřině Kristelové.

16

GALERIE: Řepka je kvůli tetování terčem posměchu

Zdroj: Instagram

Internetoví vtipálci se smějí tetování Tomáše Řepky

Hodnocení:


Pokud by to byla pravda, byl by Řepka po Karlu Vágnerovi už druhý muž českého šoubyznysu, který má Krainovou vytetovanou. Po reakcích internetových vtipálků si tak možná dá kontroverzní fotbalista pozor, co si na tělo nechá vytetovat příště. Moc míst, kam přidat nové tetování už ale nemá.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:15 03:15

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cliff Diving World Series - Portugalsko

 • Nova Sport 2

  • 01:15 03:00

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   09:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   10:00

   Element (390)

   10:15

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   10:45

   Main Event (4)

   11:35

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

Celý Program