Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.8. 2015 14:54
rozchod zálety

Řepka o rozvodu s Erbovou: Se ženou si to vyřídím doma!

Zdroj: TV Nova

Přála si vedle něj zestárnout, ale zřejmě to nevyjde. Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka zestárli od romantické svatby jen o dva roky a už jdou od sebe. Údajně za vším je nevěra Erbové. Jakmile se k Řepkovi donesly první signály o možných manželčiných záletech, najal si dokonce na Vlaďku detektivy! A ti vše potvrdili.

Mezi fotbalistu a modelku se vklínil hokejista. Vlaďka Erbová prý opět změnila sport a zabruslila na ledovou plochu. Není to pro ni neznámé prostředí, za sebou už má rozvod s hokejistou Zdeňkem Bahenským.

 

Její nový objev se jmenuje Michal Gulaši a Erbovou okouzlil tak, že za ním neváhala vyrážet až do dalekého Třince. A že si toho Řepka nevšiml? Manželka prý vždy tvrdila, že jezdí na charitativní akce.

 

Podle informací bulvárního webu Super.cz se však nakonec k bývalému kapitánovi pražské Sparty doneslo, že se Erbová často stýká právě s Gulašim. Řepka proto neváhal a najal si detektivní agenturu, která vše potvrdila. "Když na ni Řepka uhodil, nepokoušela se zapírat," odkazuje se Super.cz na velmi dobře informovaný zdroj. Samotná Erbová však informaci popřela.

 

Erbová s Řepkou se rozvádějí! Je to podepsané, říká modelka. Čtěte ZDE!

 

O něco sdílnější byl Tomáš Řepka. Alespoň co se délky vyjádření týče. "Já noviny nečtu, takže se k tomu nemůžu vyjádřit," odpověděl na dotaz TN.cz týkající se detektivní agentury někdejší reprezentant, který vůbec nemíní celou kauzu řešit přes média. "Já si to vyřeším doma sám s manželkou,," uvedl.
 

TN.cz