Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Otevřená zpověď

Řepka o tom, jak sbalil Erbovou: Teď bych si za to dal přes prsty!

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka

Tomáš Řepka vydal před Vánoci další peprnou knihu, ve které se objevuje spousta zajímavých příběhů z jeho dost pestrého života. V jedné z kapitol někdejší fotbalový reprezentant popisuje, jak se vůbec seznámil s bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou a jak ji sbalil. Zpětně toho velmi lituje a raději by si dal za to přes prsty, než aby tuto chybu udělal znovu.

Na první pohled to vypadalo, jako manželství dvou zamilovaných hrdliček. Ruka v ruce, těhotenství, narození syna Markuse. Jenže málokdo věděl o nevěře a dalších věcech.

 

 

„Když si vzpomenu, jakou náhodou jsem se s ní tehdy seznámil, a že jsem si ji vlastně vybral, tak bych si nejraději dal přes prsty. Fotil jsem propagační kalendář se svým autem, a protože se fotí luxusní vozy s modelkami, ukázal jsem v katalogu na jednu s krátkými černými vlasy. Že mi tehdy ta ruka neupadla,“ popisoval Řepka v knize Děkuju to, jak si vybral svou bývalou manželku Erbovou.

 

Teď už je zase šťastný. Z mnoha problémů ho dostala jeho současná partnerka Kateřina Kristelová. Oproti tomu se svou exmanželkou takovou pohodu zdaleka neměl, i když ho zpočátku uchvátila. „Lákal mě ten adrenalin ze zakázaného ovoce. Jako milenka mi představila jiný život, než byl ten můj s manželkou Renatou. Rodinný poklidný stereotyp už mi nestačil,“ pokračoval.

 

Kdyby mohl vrátit čas, udělal by všechno jinak. „Připadám si zpětně jako pitomec. Byl jsem zamilovaný, to ano, ale do čeho a do koho? Co mě tak uhranulo?“ klade si v knize otázky Tomáš Řepka.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program