Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Showbyznys Otevřená zpověď

Řepka: Kristelová mě zachránila od sebevraždy. Novotný, jsi prase!

Pavel Novotný, Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia
Pavel Novotný, Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová

Se šokující a otevřenou zpovědí přišel bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka. Ten na své oficiální facebookové stránce přiznal, že pomýšlel na sebevraždu a jediný, kdo ho od ní zachránil, byla jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová. Řepka se také pustil do bulvárního novináře a moderátora Pavla Novotného.

Vše začalo tak, že Řepku naštval Pavel Novotný, který se podle jeho slov vždy veřejně míchal do toho, s kým bývalý fotbalový reprezentant žije a co dělá. "Rozhodl jsem se pobavit na cizí účet a představit vám prase, které všichni dobře znáte. Pavla Novotného," zní v úvodu statusu.

 


Tomáš Řepka se pak do bulvárního novináře pořádně opřel: "Seš neúspěšný hovado, který si myslí, že má vliv. Nemá. Nikdy neměl. V životě jsi dokázal velký h*vno. A pokud jde o tvoji posedlost na moji partnerku, kterou seš slavnej už řadu let, buď si jistej, že se máš na co těšit," pokračoval Řepka.

 

Podle Řepky byl Pavel Novotný za někdejším fotbalistou Sparty či West Hamu osobně, aby mu vysvětlil, že s Kristelovou nemá být. "Když pochopil, že si nebudeme povídat u kafe, začal se chovat, jak zraněná čubka, neuměl se mi ani postavit a ujel. To samý udělal Katčinému muž, jeho posedlost trvá léta," vyprávěl Řepka.

 

S tímto však Pavel Novotný nesouhlasil. "Tomáš Řepka mě sám poprosil o schůzku a já na ní přijel. Bylo to v Hostivaři a tam mi začal vyhrožovat, ať si ho smažu z facebooku, a když došermoval rukama, tak za pohledu Kristelové odkráčel. Já jsem tam dál stál. Tak jen říkám, jak jsem zbaběle utekl ze schůzky," řekl pro TN.cz Pavel Novotný. Celé jeho vyjádření čtěte zde:

 

 


Potom přišel Tomáš Řepka se šokující informací: "Jestli mě někdo zachránil před sebevraždou a chlastem, tak je to Kačka. Nejhodnější holka, kterou znám, a která má věci v hlavě srovnaný tak, jako málokterá ženská. I kdybychom se rozešli, bude jí patřit můj respekt za to, co pro mě udělala," zastal se Řepka Kristelové.

 

 

Ale co Řepku tak náhle rozohnilo? Byly to statusy, které si právě Pavel Novotný psal na svůj facebook a týkaly se zamilovaného páru. Především toto:

 

Pavel Novotný a Tomáš Řepka
Zdroj: facebook

 

A jak se věci mají teď? "Svým navážením sis zařídil akorát válku se mnou, ne s ní (Kristelovou)," napsal ke statusu Tomáš Řepka. "Mohli bychom si to jít vyříkat do Afér... mě by hrál Taclík, Řepku Vaculík a Kristelovou Sagvan Tofi," zlehčoval situaci Pavel Novotný. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kristelová vyslovila ULTIMÁTUM: Svatba s Řepkou bude! Má to ale jeden háček

Vyhlásila přítelkyně Tomáše Řepky válku Vlaďce Erbové? Vypadá to tak!

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:30 18:35

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   18:35

   Glemmride 2019

   19:05

   Wild and Young - Kayak Portrait Adiran Mattern

   19:30

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - Bergischer HC

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   Moto GP - VC Velké Británie (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • 17:25 19:10

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   19:10

   Czech Open 2019

   19:25

   Ligue 1 Preview (3)

   19:55

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   22:00

   Cyklomagazín (3)

   22:15

   KITE LIFE (3)

Celý Program