Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.1. 2019 14:40
kauza roku nesnášejí se

Řepka je vzteky bez sebe! Jeho pomsta Novotnému se moc nedaří

Řepka, Kristelová a Novotný
Zdroj: Profimedia

Minulý týden rozvířily český internet odporné audionahrávky, na kterých měly být zachyceny hlasy podobající se bývalému fotbalistovi Tomáši Řepkovi a jeho přítelkyni Kateřině Kristelové. Pětačtyřicetiletý Řepka byl vždy přesvědčen, že za vším špatným, co proti němu kdy bylo zveřejněno, stál jeho úhlavní nepřítel a bývalý novinář Pavel Novotný! Čím nynějšímu starostovi pražských Řeporyj kdysi vyhrožoval?

Jak a kde se nahrávky, nad jejichž obsahem zůstává rozum stát, vzaly, to nikdo neví. Objevily se zkrátka na facebookové stránce Kačka Blažková von Bahnhof a během několika dní nadělaly hodně zlé krve!

No aby také ne, když se na nich například řešily údajné pohlavní choroby, či cílené pomluvy bývalé Řepkovy manželky Vlaďky Erbové. Bývalý sparťanský kapitán za vším tímhle spiknutím vidí svého již bývalého kamaráda a dnes úhlavního nepřítele - Novotného, jak napsal web expres.cz. Ten se ke kauze v průběhu týdne vyjadřoval i v živém vysílání na svém instagramu, které sledoval snad celý český showbyznys a o zábavu nebyla nouze.

 

Jenže pokud by se opravdu prokázalo, že nahrávky jsou pravé, zase taková legrace by to nebyla a Kristelová s Řepkou by si zadělali na pořádný průšvih.
 

Jsou, nebo nejsou nahrávky pravé? V anketě je jasno:

Anketa

Myslíte si, že jsou audionahrávky pravé?

Hlasovalo 6875 lidí.

Řepka, jak u něj vždy bylo zvykem, nešel nikdy s trpělovostí ruku v ruce a vybouchl! Už před rokem na svém instagramu vyzval všechy sparťanské fanoušky, aby Novotnému napsali, co si o něm myslí.

16

GALERIE: Tomáš Řepka chce Novotnému udělat ze života peklo

Zdroj: Instagram

Tomáš Řepka vyzval fanoušky

Hodnocení:

"Tímhle vyzývám všechy Sparťany a naše fanoušky, kterejch je stonásobně víc, než má ten tragéd Novotný, aby tomuhle dementovi napsali, co si o něm myslí. Dneska jsme se navíc dozvěděli, jakej je to úchyl," napsal tehdy někdejší obránce, který minulý týden velkolepě oslavil své 45. narozeniny v kruhu nejbližších.

 

Anketa

Na čí straně v této kauze stojíte?

Hlasovalo 1730 lidí.

 

Na dotaz, kolik odporných zpráv fanoušci Tomáše Řepky Novotnému za celý rok poslali, jsme dostali překvapivou odpověď. "Přišly mi dvě zprávy. Jeden mi napsal, že jsem tragéd. Druhý, že Řepku dávno už nikdo nebere úplně vážně. To bylo vše," prozradil do telefonu Novotný.

mm TN.cz