Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zpověď Otevřeně

Řepka: Je syn můj? Erbová mi o nevěře řekla, když byla těhotná!

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová
Zdroj: Profimedia

Na konci listopadu vyjde kniha s názvem Tomáš Řepka: Děkuju. Je to už třetí kniha o neuvěřitelném životním příběhu bývalého fotbalového reprezentanta. V této Řepka vypráví o tom, co všechno ztratil a získal. Jedna z kapitol je věnována také tématu nevěry a nejistotě z toho, jestli je někdejší hráč Sparty či West Hamu opravdu otcem syna Markuse.

Tomáš Řepka se otevřeně rozmluvil o nevěře své bývalé manželky Vlaďky Erbové. "Erbová mě začala podvádět dlouho před tím, než z manželství odešla. Poprvé jsem se o tom, že spí s někým jiným, dozvěděl v tom nejhorším okamžiku. Byla těhotná s Markusem a na dálnici při jízdě autem, kdy já jsem řídil, mi přiznala, že si není jistá, jestli je to dítě moje," píše v knize Řepka.

 

 

Před médii se pár choval, jako kdyby to byla výstavní láska nějakých školáků. Opak byl ale pravdou a za vším byla jen přetvářka. "Tím druhým kandidátem na tatínka byl pan Bahenský (bývalý hokejista Sparty, Litvínova či Mladé Boleslavi)," pokračoval někdejší český reprezentant, který Bahenskému hned volal. "Samozřejmě mi tvrdila, že to bylo jen jednou. Všem je ale jasný, jak to bylo doopravdy," zdůraznil.

 

Nakonec vše vyřešily testy otcovství. "V Olomouci je taková klinika, kde se na to specializují. Nechal jsem si tam vzít krev. Ona si musela nechat odebrat plodovou vodu, aby se dala zjistit DNA dítěte. Bylo to tak strašně ponižující," přiznal Řepka. Ten na výsledky čekal týdny, které byly plné stresu. Poté se potvrdilo, že Markus je opravdu Řepkův.

 


I když to vypadalo, že tato zpráva manželství zachrání, nakonec došlo k rozvodu. Během tohoto období hrál Tomáš Řepka ve Spartě. "Vybouchnul jsem na hřišti kvůli každé maličkosti, měl jsem v sobě strašný bordel," vyprávěl.

 


Jedním z důvodů rozvodu byl i fakt, že milenců měla mít Erbová víc. "Jejich jména prozrazovat nebudu, ti lidé mají rodiny a já jim nepotřebuju jejich vztahy ničit," vysvětluje Řepka, pro kterého byl poslední kapkou vztah Erbové s hokejistou Gulašim. "Propadl jsem se do dlouhé deprese a znovu začal pít, i když už ne tolik, co poprvé. Stejně jsem ale pil každý den," dodal.

 

Kniha, která vyjde 28. listopadu, nabízí i další zajímavá témata. Je už třetí, kterou Tomáš Řepka o svém peprném soukromí vydává.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto3)

   09:50

   Moto GP - VC Aragonie (kvalifikace Moto GP)

   11:05

   Moto GP - VC Aragonie (závod Moto3)

   12:15

   KITE LIFE (5)

   12:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: New England Revolution - Real Salt Lake

   10:45

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   11:15

   Cyklomagazín (4)

   11:25

   Běhej Lesy – Boletice

   11:40

   FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj - Čína

   13:25

   Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen

Celý Program