Liga mistrů

Real zachránil remízu až v závěru. Bayern zničil Tottenham 7:2!

Fotbalisté Brugg vybojovali na Santiaga Bernabeua remízu

Fotbalisté Realu Madrid zachránili v druhém zápase letošní sezony Ligy mistrů remízu s Bruggami 2:2 až pět minut před koncem. Bílý balet prohrával po prvním poločase 0:2, ale po změně stran dokázal skóre srovnat. Ve šlágru hracího dne zničil Bayern Mnichov Tottenham na jeho hřišti 7:2.

Od samého začátku měl Real Madrid navrch. Jenže nedokázal své šance využit. Naopak belgický tým, který spoléhal na brejky, dvě šance využil. Pokaždé se trefil nigerijský útočník Dennis.

Trenér Zinedine Zidane do druhé půle udělal hned dvě změny. Jedna z nich byla na brankářském postu. Courtoise vystřídal Areola.

Ve druhé půli Real dominoval. Po deseti minutách se už také trefil. Kapitán Sergio Ramos si naskočil na centr Benzemy a jeho gól potvrdil až videorozhodčí. Původně ho kvůli údajnému ofsajdu hlavní sudí Kabakov neuznal.

Srovnáno bylo pět minut před koncem. Tentokrát si na míč naskočil Casemiro a překonal Mignoleta.

Po dvou kolech Champions League má madridský velkoklub na své kontě jen jeden bod. Před 14 dny totiž prohrál s PSG 0:3.

To pařížský velkoklub nezaváhal ani tentokrát. Na hřišti tureckého Galatasaraye vyhrál díky gólu Icardiho 1:0.

Největší úterní šlágr byl k vidění v Londýně. Tottenham hostil Bayern Mnichov, od kterého Kohouti inkasovali potupných sedm branek.

Hattrickem za třicet minut se blýskl ofenzivní záložník Serge Gnabry, který si celkově připsal čtyři trefy. Dvakrát se prosadil i Robert Lewandowski a jednou Joshua Kimmich. Bavoři o svém triumfu rozhodli ve druhém poločase, ve kterém nasázeli pět gólů.