Champions League

Real poprvé v Lize mistrů vyhrál! Sterling nastřílel hattrick za 11 minut

Toni Kroos se raduje z gólu

Na třetí pokus se dočkali. Fotbalisté Realu Madrid si připsali první výhru v letošním ročníku Ligy mistrů. Na hřišti Galatasaraye vyhráli 1:0 gólem Toniho Kroose. Hattrickem za jedenáct minut se blýskl Raheem Sterling. Manchester City doma rozdrtil Atalantu 5:1.

Prohráli s Paris St. Germain a pak jen remizovali s Bruggami. Real Madrid by v případě další ztráty byl v prekérní situaci. Nicméně svěřenci Zinédinea Zidanea další výsledkový nezdar v Champions League nepřidali.

Na hřišti istanbulského Galatasaraye vyhráli nejtěsnějším možným výsledkem. Jediný gól vstřelil v 18. minutě Kroos, jehož střelu smolně tečoval záložník Seri. Po změně stran mohl přidat pojistku Hazard, ale trefil jen břevno.

Bílý balet se ve skupině A vyšvihl na druhé místo za stoprocentní PSG, které tentokrát v Bruggách vyhrálo 5:0. Hattrick za 22 minut vstřelil Kylián Mbappé. Francouz přitom na hřiště přišel až v 53. minutě

Tři góly vstřelil i Sterling z Manchesteru City. Anglickému reprezentantovi na to stačilo pouhých 11 minut. Citizens sice s Atalantou prohrávali 0:1, ale nakonec zvítězili 5:1.

Svou střeleckou formu potvrdil i Robert Lewandowski. Polský útočník Bayernu Mnichov mířil přesně hned dvakrát a výrazně tak pomohl bavorskému velkoklubu k vítězství 3:2 nad Olympiakosem. Pro Lewandovského to byl dvacátý a jednadvacátý gól v sedmnáctém utkání v sezoně.