Fotbalisté Realu Madrid
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 29. 6. 2020

Fotbalisté Realu Madrid naplno využili zaváhání Barcelony a dostali se do čela španělské LaLigy. V nedělním utkání proti Espanyolu rozhodl o osudu zápasu jediný gól, který vstřelil ke konci prvního poločasu Casemiro.

Real Madrid se po koronavirové pauze rozjel k velké jízdě za titulem ve španělské lize. Pomohlo jim k tomu také sobotní zaváhaní Barcelony, která pouze remizovala 2:2 s Celtou Vigou.

Bílý balet tak vycítil šanci a v nedělním zápase ji naplno využil. V utkání proti Espanyolu vstřelil madridský velkoklub gól na konci prvního poločasu. Po krásné akci totiž naservíroval Benzema patičkou míč před prázdnou bránu Casemirovi a ten bezpečně proměnil.

Další příležitosti se sice neuchytily, nicméně Real Madrid získal veledůležité tři body, díky kterým se dostal na první místo LaLigy, o dva body před Barcelonu.