Real Madrid vybojoval v bláznivém zápase se Sevillou pouze bod

Real Madrid padl v Lize mistrů se Šachtarem
Skok Aleš
Aleš Skok
9.5. 2021 23:03

Real Madrid nezvládl podle představ zápas se Sevillou. V hodně bláznivém utkání padly čtyř branky a zápas skončil 2:2. To znamená, že Athlético Madrid se stále drží v čele.

Zápas začal brankou Realu už ve 12. minutě, když se trefil Benzema. Jenže jeho gól nakonec VAR odvolal kvůli ofsajdu. Do vedení tak šli hosté. Na malém vápnu se uvolnil Fernando a nemýlil se.

Ve druhém poločase stále nebyl Real Madrid nikterak suverénní, přesto dokázal srovnat krok. A to díky žolíkovi Marcu Asensiovi, který byl na hřišti pár sekund.

Ten se dostal ke střele z pravé strany pokutového území a z první se trefil přesně na zadní tyč. Jenže to nebyl všechno. Benzema šel sám na branku a byl faulován brankářem Bunúem. Sudí odpískal pokutový kop, ale zasáhl VAR.

Ten odhalil ruku v předchozí akci Sevilly. Míč se otřel o paži Militaa a byla to penalta pro hosty. K té se postavil Ivan Rakitič a nemýlil se. Real se přesto nevzdal a ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal.

Kroos se dostal ke střele, která se otřela o Edena Hazarda, který tak srovnal krok. V úplně poslední minutě měl vítězství bílého baletu na kopačce Casemiro, ale jeho pokus skončil těsně vedle tyče.

Zápas tak skončil 2:2. Sevilla tak v podstatě vypadla ze hry o titul. První zůstává Athlético Madrid, které má 77 bodů. Na druhé místo poskočil právě Real, který má o dva body méně, stejně jako Barcelona. Královský velkoklub má ale lepší vzájemný zápas.

Nedělní výsledky La Ligy:

Getafe - Eibar 0:1 (0:0)
Branka: 89. Recio (pen.).

Valencia - Valladolid 3:0 (1:0)
Branky: 5+1. Gómez, 48. Gómez, 89. T. Correia.

Villarreal - Celta Vigo 2:4 (1:3)
Branky: 25. Moisés Gómez, 87. G. Moreno (pen.) – 19. S. Mina, 34. S. Mina (pen.), 45+3. Méndez (pen.), 57. Solari.

Real Madrid - Sevilla 2:2 (0:1)
Branky: 67. Asensio, 90+4. E. Hazard – 22. Fernando, 78. Rakitić (pen.).

Realu Madrid se nedařilo v základní skupině Ligy mistrů, kde prohrál se Šachtarem: