Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal promluvil o budoucnosti

Real Madrid vítaly tisíce fanoušků: Ronaldo jim poslal důležitý vzkaz!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Profimedia

To byla sláva, když fotbalisté Realu Madrid zvedli v Kyjevě nad hlavu trofej pro vítěze Ligy mistrů. Poté, co porazili Liverpool 3:1, propukly naplno bujaré oslavy, jenže fanoušky španělského velkoklubu vzápětí šokoval Cristiano Ronaldo, který naznačil možný konec v Realu. Po příletu do Madridu však svým příznivcům poslal další zprávu.

Ronaldo se stal nejlepším střelcem letošní Ligy mistrů. Během třinácti zápasu se trefil patnáctkrát. Ve finále proti Liverpoolu se sice netrefil, ale pozornost na sebe upoutal hned po zápase.

 

 

"Teď si chci užít trofej a v příštích dnech dám odpověď fanouškům. Bylo opravdu krásné hrát za Madrid," řekl novinářům a hned bylo haló. Že by snad největší hvězda Bílého baletu plánovala v madridském velkoklubu skončit?!

 

Fanoušci mezitím vymýšeli, kam by asi tak jejich klenot mohl zamířit a hlavně hledali důvody, proč by měl být v Realu nespokojený. Jedním z nich mohl být i plat, který má Portugalec podle španělských médií dvakrát menší, než konkurent Lionel Messi z Barcelony.

 

 

Všechny spekulace ohledně odchodu ale Ronaldo po návratu do Madridu nejspíš utnul, protože během oslav vzkázal fanouškům "uvidíme se příští rok"!.

 

 

Fanouši jednoho z nejslavnějších klubů světa tak mohou být nejspíš v klidu, protože jak to tak vypadá, třiatřicetiletému útočníkovi je v Realu vlastně dobře a nemá důvod nikam odcházet.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program