Real Madrid v lize opět nezaváhal! Od titulu je dělí jediná výhra

Otava redakční fotka
Marek Otava
13.7. 2020 23:55

Fotbalisté Realu Madrid udělali další velký krok k vytouženému titulu ve španělské LaLize. V pondělním utkání proti Granada dokázali zvítězit 2:1 a v tabulce mají čtyřbodový náskok na druhou Barcelonu.

Real Madrid dokázal po koronavirové pauze vyhrát všech odehraných osm zápasů. V pondělí proti Granadě se jim to podařilo podeváté a titul ve španělské lize se jim opět o kousek přiblížil.

K výhře 2:1 nasměroval Bílý balet rychlý začátek, kdy se během úvodních patnácti minut trefil Mendy a Karim Benzema.

Domácí Granada pak sice zápas ve druhém poločase zdramatizovala díky gólu Machise, ale Real si už výhru nenechal vzít.

Díky dalšímu vítězství má tak na Barcelonu náskok čtyř bodů v tabulce LaLigy. O titulu se tak může rozhodnout už ve čtvrtek, kdy se hraje další kolo