Real hrál téměř celý zápas v deseti, nakonec doma padl s Levante

Real Madrid padl v Lize mistrů se Šachtarem
Skok Aleš
Aleš Skok
30.1. 2021 19:16

Fotbalisté Realu Madrid neprožívají zrovna ideální období. Po vypadnutí z poháru nyní padli na domácím hřišti s Levante 1:2. Už od osmé minuty totiž hráli bez vyloučeného Militaa. Sevilla bez tomáše Vaclíka zvítězila na hřišti Eibaru 2:0.

Zápas Realu s Levante se zlomil prakticky už v osmé minutě. León unikl obraně a za záchranou brzdu tak musel zatáhnout Militao, který po svém zákroku viděl rovnou červenou kartu.

Přesto se domácí dostali ve 13. minutě do vedení. Kroos vykouzlil nádhernou přihrávku na Marca Asensia, který doprintoval až do vápna a poslal Real do vedení.

Jenže po půlhodině hry Levante přesilovou hru využilo. Miramón přetáhl centr až na José Luise Moralese, který se krásnou ranou z první trefil přesně na zadní tyč.

Ještě hůř mohlo být pro Real v 63. minutě, kdy proti němu byl nařízen pokutový kop. Jenže Roger Martí nedokázal Courtoise překonat. Jenže tentýž hráč si spravil chuť v 79. minutě, když ze středu vápna už belgického gólmana prostřelil. Real tak zůstává na druhém místě o sedm bodů za jejich městským rivalem.

Sevilla bez Tomáše Vaclíka uspěla na hřišti Eibaru po vítězství 2:0. V prvním poločase proměnil pokutový kop Ocampos a ve druhých 45 minutách se trefil Jordán.