Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

šťastný otec gratulujeme!

Radostná zpráva z Irska. Conor McGregor se stal otcem!

Conor McGregor s partnerkou Dee Devlin
Zdroj: Instagram

Dlouho očekávaný příchod prvního potomka hvězdného Conora McGregora je konečně tady. Pro mnohé je to i vysvětlení, proč jsme ho delší dobu neviděli v akci. Svou přítelkyni nechtěl během těhotenství nijak stresovat a tak byl v tichém režimu, kterému je ovšem dnes konec, jelikož přišel čas na oslavu. A jak Conor a Dee svého prvorozeného pojmenovali?

Conor již minulý rok prohlásil, že první půlka letošního roku bude podstatně klidnější. Pro jeho přítelkyni je Conorova příprava na zápasy velmi stresující, a tak si stanovili jisté priority, aby nebyl ohrožen klidný porod. Conor svou „klidovou část“ splnil a během noci si své odčinila i jeho přítelkyně Dee, když přivedla na svět jejich prvního syna.
 

Hrdý dědeček Tony hned tisku oznámil tuto radostnou zprávu a také informoval, že vše proběhlo v pořádku a dítě i maminka jsou v pořádku.
 

Řada přišla i na odhalení jména. Jako prvorozený syn dostal jméno po svém otci, tedy Conor Jack McGregor. Jeho rodiče mu stihli vytvořit i oficiální profil na Instragramu, kde ho již sleduje více než 12 tisíc uživatelů.

Uvidíme, jaká čeká malého Conora budoucnost, jelikož jeho otec dokázal ve svém sportu obdivuhodné věci. Třeba i jeho kroky povedou do oktagonu, kde bude moci svými výkony ohromovat miliony lidí po celém světě.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:00

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

Celý Program