Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2018
Fotbalista Je tatínkem

Noc strávil u porodu syna Adama. Pak Doležal rozhodl zápas! FOTO

Martin Doležal
Zdroj: Profimedia

Útočník Jablonce Martin Doležal je otcem. Na zápas s Karvinou, který mimochodem rozhodl, spěchal z porodnice. Nevyspalý fotbalista se až pak v klidu radoval z narození syna Adama.

"Rodina Martina Doležala přivítala pár hodin před utkáním s Karvinou, ve kterém Martin vstřelil vítězný gól, nového člena. Radost dělá šťastným rodičům syn Adam a je to kus chlapa. Měří 50 cm a váží 3,7 kg! Ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví," vzkázal Jablonec prostřednictvím sociální sítě Doležalovi.

 

Martin Doležal
Zdroj: Instagram

 

Pro Martina Doležala to byl opravdu náročný den. Jeho Jablonec hrál doma s Karvinou, ale až od 18 hodin, takže měl Doležal alespoň nějaký ten čas na odpočinek. "Noc byla dlouhá, ale nakonec krásná. V porodnici jsme byli od půlnoci a bylo to hodně dlouhé," cituje slova Doležala server Eurofotbal.cz. "Byl jsem v takovém adrenalinu, že jsem do zápasu chtěl jít a dát pro syna gól. Pak přišel dobrý centr a naštěstí jsem to proměnil," zářil štěstím Doležal.

 

 

Byl to pro něj jistě nezapomenutelný den po všech stránkách. V letošní sezoně dal Doležal ve 28. zápase šestý gól. Ten bude mít navíc navždy spojen s narozeninami syna Adama. "Martin skoro nespal. Telefonovali jsme si v průběhu noci, kdy musel s ženou do nemocnice a mnohdy jsou v životě důležitější věci, než fotbal. Chtěl ale hrát a podal opět velmi dobrý výkon, stejně jako ve středu proti Slavii. A okorunoval jej gólem, který nám zajistil tři body. V duchu jsem mu přál, aby dal branku," doplnil trenér Jablonce Petr Rada.

lju TN.cz