Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Bujaré oslavy

Erupce radosti! Takhle Juventus slavil titul. Ronaldo překvapil

Cristiano Ronaldo
Zdroj: Twitter SuperSport
Cristiano Ronaldo

Opět dobyli italskou Serii A. Už poosmé v řadě. Fotbalisté Juventusu i s hvězdným Cristianem Ronaldem znovu pobláznili celý Turín.

Zdá se to být jako kolorit. Juventus králem Itálie! Leč fanoušky turínského velkoklubu tato věta neomrzí. Naopak. Stále chtějí tituly, stále chtějí slavit.

A po sobotním zápase 33. kola italské soutěže mají další důvod. Jejich hrdinové vyhráli 2:1 nad Fiorentinou a získali další scudetto. Osmé v řadě, pětatřicáté celkově. Žádný jiný tým v pěti nejprestižnějších evropských soutěžích nedokázal osmkrát za sebou získat mistrovský titul.

Jen Juventus a s ním i jeho největší hvězda Cristiano Ronaldo. Čtyřiatřicetiletý Portugalec dobyl třetí zemi. Po Anglii a Španělsku i Itálii. Hned po utkání ujistil fanoušky, že v klubu bude pokračovat. „Zůstávám v Juventusu, na tisíc procent,“ prohlásil Ronaldo, který má smlouvu ještě na tři roky.

To ještě nevěděl, že mu za pár sekund posprejuje pěnou hlavu jeho spoluhráč Cuadrado. Ale co. Ronaldovi to v tu chvíli vůbec nevadilo. I když je na svůj účes pintlich, během bujarých oslav běhal s pěnovým přelivem.

Nejen on, ale i všichni ostatní hráči či členové realizačního týmu měli obrovskou radost. I trenér Massimiliano Allegri, který jako první kouč v Serii A dokázal vyhrát pět titulů za sebou. I Pavel Nedvěd, česká fotbalová ikona a viceprezident Juventusu, jenž se Starou dámou oslavil dva tituly jako hráč a teď přidal čtvrtý jako funkcionář.

Zbývá jen dodat Forza Juventus! Dybala, Bonucci, Pjanič a spol. totiž znovu dokázali, jak dominantní v Itálii jsou.
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:45 16:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   16:30

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

 • Nova Sport 2

  • 14:40 15:35

   Ligue 1 Highlights (2)

   15:35

   Carabao Cup Highlights (1)

   16:05

   Element (394)

   16:15

   KITE LIFE (3)

   16:30

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

Celý Program