výzva jak na ní?

Tohle se neodmítá! Co čeká Lucii Pudilovou v souboji s Korejkou?

Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim
Zdroj: facebook
Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim

Do světa UFC se opět vrátí česká bojovnice Lucie Pudilová. Po skandální prohře s Lisou Landbergovou nyní vyrazí až do dalekého Singapuru. Její soupeřkou bude doposud neporažená Ji Yeon Kim z Koeje. Trenér Ladislav Erdelyi v rozhovoru pro TN.cz prozradil, co má jeho svěřenkyně příbramské v plánu předvést.

První zápas v UFC absolvovala Lucie Pudilová v Londýně. Nyní bude muset vyrazit na dalekou cestu do Singapuru. Její duel s Korejkou Ji Yeon Kim bude jedním z přerdzápasů šlágru mezi Holly Holmovou a Bethe Correiou. "Takovou nabídku jsme dostali, sice bychom si přáli o měsíc více přípravy, ale tak to je a neodmítá se to," říká trenér Ladislav Erdelyi.

Podle něj nebude nejtěžší konfrontace právě s rivalkou, jako vyrovnání se s jiným klimatem. "Nejdůležitější bude, vyrovnat se s podnebím. Singapur je jen 1 stupeň od rovníku a je tam vedro a vysoká vlhkost vzduchu. Ale máme zkušenosti z dob, kdy naši zápasníci byli na Filipínách. Máme na to jednu takovou naší vychytávku," naznačuje kouč české bojovnice.
Ji Yeon Kim je sedmadvacetiletá bojovnice, která se pyšní osmizápasovou bilancí bez prohry. Šestkrát vyhrála a dva její souboje skončily smírně.


"Ano, je zatím neporažená, ale všechno co absolvovala, byly asijské soutěže, takže asi bude na klimatické podmínky přivyklá. Ona má bilanci 6-0, Lucka při prvním startu v UFC měla 6-1,"
připouští Erdelyi. "Ale nedělal bych si z toho velkou hlavu. Jsem přesvědčen o tom, že Lucka je připravená výborně a je připravená jí tenhle výsledek ukončit a udělat hodně atraktivní zápas," dodává.Příbramský tým s přípravou na zápas pomalu začíná. Zatím ale ještě nezná termín letu do Singapuru ani název hotelu, kde bude česká naděje bydlet. "Čekáme na to, jak nám to organizace UFC naplánuje," vysvětluje Erdelyi.


Jisté je jedno. Nyní už bude Pudilová zkušenější a i svět ví, že česká bojovnice to v oktagonu opravdu umí.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program