UFC Zase v oktagonu

Pudilovou čeká další zápas v UFC: Máte se na co těšit, slibuje trenér!

Lucie Pudilová
Zdroj: Profimedia
Lucie Pudilová

Lucie Pudilová, první a zároveň jediná Češka v UFC, se chystá na další zápas v nejprestižnější soutěži MMA. Za sebou už má příbramská bojovnice tři zápasy a z toho dva skončily výhrou. Zatím nebylo vydáno moc informací o nadcházejícím souboji, ale některé nám přeci jen poskytl trenér Pudilové Ladislav Erdélyi.

Na sociálních sítích se objevily informace o dalším zápase Lucie Pudilové v UFC. Podrobnosti však záměrně nikdo nemá - jen tým české bojovnice. "Místo i soupeřku už máme, to je platné. My to však zatím nemůžeme zveřejnit, jelikož si to UFC nepřeje. Mají pro to asi své důvody a my je respektujeme," uvedl v rozhovoru pro Nova Sport Ladislav Erdélyi, trenér Lucie Pudilové.

 

 

Podle našich informací a jistých indicií by to mělo být v září a to v Dallasu. Ani to však Erdélyi nemohl potvrdit. "Minulý týden jsme jednali přes RAW, což je náš německý management, který zastupuje Lucku, o eventu v Kalifornii. Na to, aby tam ale Lucka mohla bojovat, jsme měli na vše málo času. Nebyl by čas na shazování váhy, ale ani na to, abychom vyřídili všechna zdravotní vyšetření," pokračoval Erdélyi.

 

Tým Pudilové mrzelo, že kalifornskou akci nestihl, ale i tak přišla další nabídka. To je právě ta, která už je domluvená, ale detaily se veřejnost teprve dozví. "UFC nám dá vědět. Podrobnosti můžeme zveřejnit v rozmezí hodin, ale třeba i dnů či týdnů. To my sami nevíme," vysvětlil Erdélyi. "Smlouva už je ale podepsaná a odeslaná na UFC, zápas tedy bude, to už mohu potvrdit," doplnil.

 

V Kalifornii měla Pudilová vyzvat Irene Aldanu z Mexika. Ta má podobný postojářský styl, jako Pudilová. Známá je svou dobrou obranou proti takedownům i klinčům. I v tom se podobá příbramské pušce. Mnozí fanoušci tak musí smutnit, že ze zápasu Pudilová vs. Aldana sešlo, byla by to jistě skvělá show. Ale kdo ví, třeba se právě ony setkají v blízké době a třeba ve zmíněném Texasu.

 

 

Pokud by se Pudilová do Texasu opravdu vrátila, přijela by s nálepkou obávané soupeřky, která si udělala výborné jméno po vyhraném zápase se Sarah Moras. "Zatím ještě nevíme, jestli bude mít Lucka zápas v prelim kartě, nebo jestli už bude mít šanci se dostat na hlavní kartu. Je to tak padesát na padesát," myslí si Ladislav Erdélyi. "Každopádně se mají všichni na co těšit," slibuje Erdélyi s ohledem na další zápas.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 00:50

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program