poslední zápas

Pudilová zná termín, místo i jméno soupeřky. Vyrazí opět do USA!

Justine Kish a Lucie Pudilová
Zdroj: Profimedia / instagram
Justine Kish a Lucie Pudilová

Lucie Pudilová zná termín, místo a i jméno své další soupeřky! Poslední zápas stávajícího kontraktu v UFC jí čeká v Severní Karolíně 25. ledna 2020 a v oktagonu proti ní stane naturalizovaná Američanka Justine Kish!

Lucie Pudilová (8-5-0) je první a zároveň jediná Češka, která naši zemi reprezentuje v nejprestižnější MMA organizaci. Teď před ní čeká nová výzva, a to Američanka Justine Kish. Původem ruská zápasnice má na svém kontě osm zápasů a z toho jen dvě porážky. I domácí bojovnici tak čeká těžký zápas, který může rozhodnout o její budoucí kariéře.
 

Pro Pudilovou je duel s Justine Kish závěrečným zápasem stávající smlouvy. Tři poslední zápasy prohrála, a tak musí svým výkonem přesvědčit vedení UFC, že do nejprestižnější MMA organizace stále patří. Obě rivalky tak půjdou do boje, který nesmí ztratit.

„Je houževnatá, tvrdá v postoji, ale kvality má i na zemi. V klinčích je určitě slabší, než Lina Lansberg a na zemi není tak důmyslná jako Liz Carmouche,“ srovnal nastávající zápasnici se soupeřkami Pudilové, její trenér Ladislav Erdélyi. V zápase bude podle něj důležité dobře zkracovat vzdálenost, neboť Justine Kish bude mít výškovou převahu.

Justine Kish, byť má silné údery a kopy, ještě v profesionální kariéře žádnou soupeřku neukončila v postoji. Dvě výhry před limitem získala díky páce na ruku a technice zvané „triangle choke“. Na druhou stranu, jak řekl trenér Pudilové, Kish snese dost úderů a tvrdě je rozdává. Lucii tak čeká pořádná bitva o setrvání v UFC.

Duel se měl původně uskutečnit už na UFC 246. Tedy na stejném turnaji, kde by se měl po pauze vrátit i Conor McGregor. Nakonec se přesunul o týden na 25. ledna 2020 na turnaj UFC FIght Night 166 v Severní Karolíně.

 

dch TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program