Publikováno 7. 9. 2018
mma vysíláme živě

Pudilová se může dostat mezi elitu UFC! Tuto neděli vyzve Mexičanku

Lucie Pudilová - 2
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Českou mlátičku z Příbrami Lucii Pudilovou čeká tento víkend další důležitý zápas v UFC. V nejprestižnější MMA organizaci světa nastoupí v rámci galavečera UFC 228 proti Mexičance Ireně Aldanaové. Zápas můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 2!

Česká kometa Lucie Pudilová vlétla do UFC jako střela a ve svých třech dosavadních zápasech ukázala, že si místo v UFC rozhodně zaslouží. Nyní se v rámci výborně obsazeného galavečera UFC 228 pokusí probojovat do elitní desítky bantamové váhy. Všechny zápasy odvysílá živě Nova Sport 2 v neděli 15 minut po půlnoci.
 


 

Čtyřiadvacetiletá Češka, která vyniká především výbornou kondicí a velkou silou v postoji, bude ve svém čtvrtém zápase čelit třicetileté Mexičance. Ta má na svém kontě osm vítězství a dvě porážky. Ve prospěch Irene Aldanaové hraje nejen větší zkušenost, výška, ale také delší paže. Obě bojovnice vyznávají souboj spíše v postoji, a tak se nedá příliš očekávat, že by se odehrávalo velké zápasení na zemi. Čtvrtý duel Lucie Pudilové vysílá živě Nova Sport 2 v neděli 15 minut po půlnoci.
 

117

GALERIE: Lucie Pudilová

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Lucie Pudilová - 15

Hodnocení:
Mimořádný zápas se dá očekávat také v hlavním zápase galavečera. V něm změří síly v boji o titul dvě osobnosti velterové váhy. Úřadujícího šampiona Tyrona Woodleyho vyzve doposud neporažený Darren Till. Liverpoolský mladík o sobě tvrdí, že je nejlepším zápasníkem své divize a nyní má možnost to dokázat. Zda králem divize zůstane Woodley nebo se bude radovat Till, bude k vidění i na Nova Sport 2, zápasy hlavní karty začínají v neděli od 4:00.
 V rámci galavečera se bude soupeřit také o titul šampionky muší váhy, kde proti sobě stanou šampionka Nicco Montano a vyzývatelka Valentina Shevchenko. Zajímavé střetnutí slibuje také zápas mezi Jessicou Andrade a Karolinou Kowalkiewicz.

TN.cz